Bıoxın kullananlar

semaysenur soruyor: 5

saçlarım için bıoxın kullanmak istiyorum saçlarım çok güçsüz ve ince telli kuaförün önerisi bıoxın ama bilemedim iyimidir kullanan ve memnun olan veya memnun olmayan varmı??ona göre alıyım diyorum
..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Elif_Ezel

Ben uzun süre kullandım en az 6 ay kullanmak gerek tam etkisini görmek için. Onun yanında ek olarak defne sabunu da öneririm benim saçlarımı epey toparladı.


ilke_esma

merhaba, benim eşim kullandı, saçları çok dökülüyordu ve cansızdı ama pek faydasını görmedi. uzun süre kullanmak gerekiyormuş. bir de bıraktıktan sonra daha çok dökülüyor diye duydum.

onun yerine doğal olan ürünler denemenizi tavsiye ederim. sülfat, tuz gibi saçı yıprandıran ürün içermeyen şampuanlardan ve ya sabunlardan deneyebilirsiniz.


daco

hamilelikten önce bioxin dahil olmak üzere birçok ürün kullanmıştım biotin hapları ile birlikte uzun bir süre, saçımda bir artış, canlılık oldu ancak hamilelik, emzirme derken devamını tabiiki getiremedim. 


saçlarım 4 ay öncesine kadar çok dökülüyordu ve ince, cılız bir haldeydi. hamur mayası, bilimum doğal karışım uygulamaları derken tesadüfen aşağıdaki ürünü buldum.

serumu ile beraber kullandım, şu anda serumu kullanmıyorum. Ayrıca günde 2 adet gnc'den aldığım biotin haplarını alıyorum. sonuçtan gayet memnunum hatta bioxin kullandığım günlerden daha iyi sonuç aldığımı düşünüyorum. bioxinde saçta bir ağırlık oluyordu, bu üründe bunu hissetmedim. birde saçlarımı hiç kat verdirmeden ve uçlarını incelttirmeden dümdüz kestirdim. çünkü ince telli saçlarda katlı saçların uçları cansız kalıyor ve saç, uçları beslemeye çalışırken diplerdeki beslenme azalıyor diye anlatmıştı dermatoloğum.  


firis

bioxin kllanmadım hiç ama eşim bıttım sabunu kullanıyor biraz kaşıntı yaptı ama sanki saçlar gürleşti gibi


gurur_um

ben 5 sene önce evlenirken strese bağlı saç dökülmesi yaşadım ama öyle normal bir saç dökülmesi değil arkadaşlar. öbek öbek avuş içi gibi 5-6 ay boyunca döküldü. denemediğim hiçbirşey kalmadı. hatta dökülen saçların diplerine cortizon iğne bile vurdurdum. Ankara da bir doktor tavsiye etmişti bir doktor arkadaşım ona göründüm iyice incelendi ve doktor bana strese bağlı olduğunu sadece bioksin kullanmamı tavsiye etti. 5 senedir hiç ara vermeden bioksin kullanıyorum ve eski saçlarımdan eser yok. gerçekten çok işe yaradı ama diğer arkadaşlarında dediği gibi uzun süre kullanmak gerekiyor.Cevaplamak için Üye ol