İmmun 44

miumiu soruyor: 7

Selam.Daha önce kızıma immuzinc isimli şurubu kullanmıştım.Şu an üretilmiyormuş.Eczacı immun 44 önerdi.Kullanana var mı aranızda?Tavsiye eder misiniz?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ketrin

immuzinc şurup üretiliyor ve satılıyor. ben daha yeni dün aldım her ay alıyorum...


ponyy

immun 44 ben kullanıyorum oğluma

6 yaşında ve çok işe yaradı bizde

doktorumuz önermiştidudualtay

slm hepinize benimde sizlere bir sorum olucak.immuzinc işe yaradı derken hastalıklarımı azalttı,benim kızımda sürekli hasta oluyor eczacı bana bugun onu tavsiye etti henüz almadım.almalımıyım sizce?benim amacım kızımın antibiyotik alımını azaltmak malesef sürekli antibiyotik kullanmak zorunda kalıyor,ayda 1 kullanıyor.


miumiu

dudualtay imuzinc bitkisel bağışıklığı güçlendiren bir şurup.Kullandık faydasını gördük elbet.ben 2 haftadır aratıyorum İstanbul un çeşitli semtlerinde ama yok.Bir yer üretilmediğini söylemiş.Ben de bizim burada yok yok bir eczane var orayı aradım artık üretülmediğini söyleyip diğer ürünü önerince ben de bir sorayım dedim.

Sevgiler...


emine_alprsln

Doktorumun tavsiyesi ile immun44 kullandım ve gerçekten çok faydasını gördüm. Bu zaman kadar multivitamin&mineral desteği hiç kullanmamıştım. fakat immun44 gerçekten çocuğumun gelişimine ve bağışıklık sistemine çok iyi geldi. Sık sık hasta olmuyoruz artık :) 


maviboncukk

immun 44 kullanan var mı?


Yesil_anne

Nasıl yani;Rutin olarak ve kesintisiz kullanıyorsunuz öyle mi bu şurup yada muadilini?Cevaplamak için Üye ol