çocuk gastroentereloğu

lopikcim soruyor: 10

Çocuk Gastroenterologu Prof. Dr.  Deniz Ertem Hakkında tecrübesi , duyumları olan var mı acaba?

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


Aycadk

Merhaba, kendisi doktorumuz, iki gün önce kontroldeydik, bence çok ilgili çok aydınlatıcı ve çok detaycı bir doktor. Biz seviyoruz. Bizim problemimiz gelişme geriliği, takip altındayız.


sevcannas

Sorununuz ne bilmiyorum ama bence bu konudaki tek isim fugen çullu cokugras


lopikcim

Ayçaevrim tekrar teşekkürler..


sevcannas Fugen hanım eminim çok iyidir ama pek ulaşılabilir değil galiba, aylarca önceden randevu almalar, internet gruplarında randevu takiplerini çok duyuyorum ...Ben biraz daha ulaşılabilir bir dr arayışındayım..


calve14

Ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını


sevcannas

Anladım,evet ulaşma konusu biraz sıkıntılı,ama ilk randevu dan sonrası kolay aslında,aylarca yanlış doktorlar daki zaman ve nakit kaybını düşününce,iyi ki bu kararı vermişim diyorum,1yili geçti gidiyoruz kendisine ve önümüzdeki ay son kontrolumuze gideceğiz ınşallahcalve14

İştah için ne veriyor ya bilginiz var mı :(


tulay_defne

Deniz Hanım a Defneyi 2 yıl önce iki kez götürdüm. İlgisi ve bilgisinden memnun kaldım. Çocuk ile iletişimi çok iyi. Randevu alma konusunda sıkıntı yaşamadım, academic hospitalde idi o zamanlar. Ulaşılabilirliği konusunda bilgim yok. Ben kocaeliden geldiğim ve aslında bizim problemimiz beslenme kaynaklı olduğu için devam etmedim gitmeye. Ama yine ihtiyaç duysam kendisini tercih ederim.


sevcannas

ilaç ismi vermem doğru olmaz sanırım,doktorunuza danissanizyelizcetin

Ben ankaradayim.sorunumuz mukuslu sulu kaka.cocuk gastroentrologu arastiriyoruz .yardimci olursaniz sevinirim


terelelli

problemınız nedır bılmıyorum ama ben alerjık cocuk annesıyım malesef coklu besın bu bahsettıgınız dotoru bılmıyorum ama bız Fügen hoca hastasıyız daha once pek cok sacma doktor ellerınde zaman ev para kaybettık taaakıı fugen hocama kadar Allah razı olsun her zor anımda yanımdayıdı..ilk başta ulaşmak zor ama ınanın bır kez hastası olunca hersey degısıyor oglum ataklar yasadıgında her aradıgımda ulastı anne sefkatıyle yaklastı.bazen salak sacma sorularım oluyor maıl atıyorum o gece hemen cevaplıyor..tavsıyem kendısıdırCevaplamak için Üye ol