Otomobil önerisi

sehergil soruyor: 5

10 yıllık ehliyetim olmasına rağmen araba kullanamıyordum. Direksiyon dersi almaya başladım. Hocanın arabası wv polo dizel. Çok rahat kullandım bunu, en fazla 3 kere stop ettirmişimdir. Bizim araba 2001 clio benzinli, kavramayı yapamıyorum bizimkinde. Yeni araba bakıyoruz eşimle. eşim toyota corolla veya ford focus bakıyor en düşük 2009 model, km düşük olsun, az yaksın, bagaj büyük olsun(sedan). Bu şartlarda 35000 oluyor fiyatlar. Bense chevrolet aveo gibi ufak sıfır bir araba istiyorum. Kasası sağlam değil deniyor bu arabanın. Önerisi olan olur mu benim de rahat kullanabileceğim bir model?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


GOGO05

bencede otomatik vites alın derim bizimki düz vites zorlanıyorum özellikle rampalarda bizim toyota corolla biz memnunuz bagaj geniş onun öncesinde eşimin bekarlıktanta kullandığı opelimiz vardı oda iyiydi ama eşime sorarsan bidaha toyotadan şaşmam diyor


bcos

ne önerebilirim bilmiyorum ama neyi önermediğimi söyleyebilirim :)
polo almayın, bagaja bebek arabası dışında bir şey koyamıyoruz, oto koltuğu (0-13kg) ve bazası arka koltuktayken ön koltuğu geriye itemiyoruz, çocuklu aile arabası değil kesinlikle...

ve evet arkadaşlara katılıyorum, otomatik alın, manuel vites gereksiz yorgunluk, bulaşık makinesi varken elde yıkamak gibi birşey...(her kasiste niye otomatik almadım diye pişman olan biri olarak söylüyorum)


kedidirkedi

Opellerin otomatik vitesleri sorunlu oluyor. 


tugbat

Wolkwagen Passat Varyant

Kocaman bagaj , otomatik vites, guvenli, otomatik vites

Tavsiye ederim

Az yakit tuketimi


canand

Renault scenic var bizde. Ben çok rahat kullanıyorum, manuel vites ama. Bu zamana kadar hiç otomatik vites kullanmadığım için kıyas yapamam, ancak çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirm. Bagajı bir hayli geniş.
Cevaplamak için Üye ol