cast

LAD soruyor: 8

oğlumun resimlerini birkaç tane ajansa yolladım. resim çekimi için çağırdılar. bundan sonraki prosedürler ve sözleşme hakkında bana bilgi verebilecek olanların cevaplarını bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


DoRuK_DiLeK

bende yolamıştım 2 ajanasa 2 side çapırdı. 1 tanesi ama özelikle annae veya baba refaketinde istedi. annane dedeyi bile kabul etmiyorlar. burası çok ciddi gelmişti ama ben izin alamadım işten baba da uğraşmak istemedi. yani o aşamaya gelemedik biz


bnycan

hangi ajanslar ??


LAD

imc, no name ve berrin tav


DoRuK_DiLeK

biri layla şirin cast ajans bu anadola yakasında kadıköydeydi galiba,
diğeri karşıda ismini hayırlamıyorum ama çok profesyonel anne ve baba refakati istedi. ilk kayıt için. eğer imkanım olsaydı bize hatıra olması için götürecektim.LAD

keşke adını hatırlayabilseydin iyi olurdu benim için. benim bu ismini yazdıklarımda anne-baba refakati istedi.


ipekkusgoz

Ben de bir dergide Zerin Kültüral'ın cast ajansı olduğunu okumuştum.İlgimi çekti, sordum ettim. Çekimlere çağırdılar, gittik (http://www.bebegimreklamyildizi.com/index.php?act=detail2&id=141.). 10 adet pozunu CD'ye kaydedip yollayacaklar. Ücreti 150 tl idi. Açıkçası biz öyle reklamlarda oynasın şurda burda çıksın isteği ile değil de resimleri hatıra kalsın diye istedik.Bir şey çıkarsa düşünürüz tabii ki, o ayrı bir konu:). Çekimlere gittiğimizde sözleşme imzalattılar. Tabii ben o anda çocukla ilgilendiğim için sözleşmeyi eşim okuyup imzaladı . Kendisi biraz takıntılıdır bu konularda, olumsuz bir şey olmuş olsaydı,imzalamazdı zaten. Yani böyle bir şeye niyetiniz varsa bence Zerin Kültüral tercih edilmelidir diye düşünüyorum.


LAD

paylaşımın için teşekkürler


DoRuK_DiLeK

anne baba refakati istiyorsa bence git gör. bu ilk etapta ciddiyetlerini gösterir. sonrası için zaten foto çekim yapıp katologlarına ekliyorlar bu tamam garanti bir reklamda oynacaksın demek değil. çıkarsada değerlendirmek de senin elinde koşulsuz lartsız kabul etmiyorsun. vaktin ve imkanın varsa git derim.


Cevaplamak için Üye ol