Ankara kadın doğum uzmanı ve hastane tavsiyesi

havva83 soruyor: 4

Bir arkadaşım için acil önerilere ihtiyacım var😔

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


adayAnne

Doğum içinse Koru iyi diye biliyorum. Ebeleri ve doktorları tecrübeli. Diğer konular için soruna ve yapılacak işleme göre değişkenlik gösterebilir mesela aletli cerrahide Polat Dursun iyi diye biliyorum


Mavipatik

Doğum içinse ve orta bütçede düşünüyorsan yenimahalle özel ortadoğu hastanesi de güzel ben Dr Sultan Pınar Dündar hanım ile sezaryen doğum yaptım gayet ilgili akılda en ufak soru işareti bırakmayan ve daha sen sormadan tüm muayene detaylarını kendi anlatan birisi hastaya saygısı var çok saygıdeğer bir insandır moral olarak da çok rahatlatır. Benim son 3 ayım erken doğum riski ile geçti birçok kez hastanede yattık hemşireler de gerçekten çok güler yüzlü ilgili memnun kaldım gayet. İnsanın zaten aklı bebeğinde canı burnunda oluyor öyle bi durumda ilgisiz ve ters cevap veren sağlık personelleri gerçekten üzücü olabiliyor özellikle hamilelik psikolojisiyle. Eğer oğlumda kordon dolanmasi olmasaydı normal doğuracaktım önceliği sezaryen olan bi dr da değil ikinci kere hamilelik düşünürsem yine oraya giderim tavsiye ederim.


arelsmommy

Liv'den doğum paketi alabilir ben hastaneden çok memnun kalmıştım. Ama doktorum medicana'ya geçti.  Sevtap hamdemir. Bi daha dogursam  yine ona giderim:)


london

memorıal çok ıyıdır dogum paketı fıyatı alınCevaplamak için Üye ol