oyuncak telefon??

asli_arda soruyor: 6

oğluma oyuncak telefon almak istiyorum yoksa evdeki telefonun haşadı çıkıcak ..ki biliyorum aldım mı gen isticek ama olsun :)

sorum şu fisher price beğendim ama 2 farklı tip var biri telsiz gibi diğeri cep telefonu  şeklinde kullanan varmı memnun musunuz yada farklı bir marka aldnız bu iyi diyebilirmisiniz...araştıyorum kararsız kaldım kimi sesi çok az demiş yardımcı olursanız sevinirim :)

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


larem35

merhaba,bizde aynı nedenlerle aldık chicconun cep telefonunu.ama pek oynadığını soyleyemiyeceğim.evdeki gerçek materyaller oyuncaklarından daha değerli çunku.gelecek yıl daha ilgisini çekecek diye duşunuyorum.guzel bir telefon italyanca ve ingilizce 2 modu var .hem sayıları oğretıyor hemde şarkılar var.ışıklı da aynı zamanda.chiccodada ses az,sesini az yapmalarının nedeni kulaklarına zarar vermemek için olabilir.


cadsiz

doktorumuz, gerçeğine benzeyen alırsanız daha çok ilgisini çekebilir demişti. fsher ya da chicco sadece normal bir oyuncak muamelesi görecektir bebeğiniz tarafından. biz küçükken Ayaz'a bizim eski telefonları vermiştik, yine de bizim telefonlara ilgisi bitmemişti ama azalmıştı. şimdiyse mesela "Bir Kar Masalı" nı izlemesine filan izin veriyorum ya da babasınınkinden radyo dinliyor, ya da kendi videolarını izliyor. ancak yine de tutturduğu durumlarda işe yaraması için gerçek telefona benzeyen, ucuz uyduruk birşey aldık ve onun seçmesine izin verdik. mesela bizim telefonu istediğinde seninki nerede dediğimizde filan işe yaradığı oluyor. gidip kendininkini alıyor. buyuk tuşuna basınca resim çeker gibi ses çıkarıyor. Ayaz'da en çok bu özelliğini seviyor. hadi resim çek diyip poz veriyoruz vb.. daha çok işe yarayabilir. ama Burcu_ayaz'da işe yaramamış baksanıza..


B_A_M_B_A_M

merhaba,
biz yaklaşık 14-15 aylıkken fisher price nin kapaklı eğitici cep telni almıştık , hiç ilgilenmedi, evde eski bi cep tel vardı pilini çıkarıp onu verdim  onunla  tabiki daha çok ilgilendi (sadece bir süre)sonra onunda ışığı olmadığı için istemedi,
1-2 aydır fisher price nin telefonunu çok severek oynuyor :)


asli_arda

saolun kızlar bende alıcam çünkü cep tel.bende verdim bozuk olanı ama ses yok diye ağlıyoo :)çok pahalı bişey almam bu yorumlardan sonra yazık yani ya ilgilenmez gene bizmkine sararsa ..fisher da 19,90 olanı var belki o ilgisini çeker :)


ra_she_de

almayı düşündüğünüz telefon şu linkteki ise eğer http://www.joker.com.tr/urun.aspx?stkID=7024 bu telefonun sesi çok çok az çıkıyor. bebekler için özel ayarlanmış ses düzeyi ama var yok gibi bir sesi var eğer internetten almayı düşünüyorsanız öncelikle bir mağazada denemenizi tavsiye ederim bize de hediye gelmişti severek oynuyor ama tabii ki bizim telefonlarımızın yeri ayrı :))


oyabes

güzel fikir! denicem. bizimki daha 6 aylık ama şimdiden gözü telefondan başkasını görmüyor.Cevaplamak için Üye ol