Anadolu Yakasında çocuk kuaförü tavsiyeleri

erenin_annesi_derya soruyor: 10

Üsküdarda oturuyorum.Oğlumun ilk kez saçını kestireceğiz ve sizlerin gidip memnun kaldığınız kuaförleri öğrenmek istiyorum.Teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Gambille

kestirme yau bırak uzasın..çoook güzel oluyo..kızımın hala saçı yok saçı olan bebelere pek  bi özeniyorum..=D


erenin_annesi_derya

canım mecburen kestiricem,gözüne çok giriyor saçları.yazda geldi,çok bunaltır çocuğu.birde saçları çok zayıf.biraz kendine gelsin,öyle uzatıcam.oğlumun saçı yeterince uzun.inan içim gidiyor ama mecburum :(


nihal58

Göztepe Özgürlük Parkının hemen arkasında Aslan Çocuk Kuaförü var ilk 1 yaşında orda başladık kestirmeye her seferinde oraya götürüyoruz. Google da çocuk kuaförü yazınca çıkıyor olması lazım. Oyuncaklar ve çocuğu oyalayan bir abi var memnunuz biz.


gokalpileseyrialem

palladium alış veriş merkezi içinde Bayram Bal Çocuk kuaförü var. 30 tl kesim fiyatı.Ama ortam kreş yada çocuk oyun alanı gibi.Abilerde son derece profesyonel ve oylayıcı.Biz orada kestiriyoruz saçlarımızı.Maşallah hiçte sıkıntı yaşamadık. Ama Gökalp'in de saçları Eren gibi uzundu.Kestirince alışmak biraz zaman alıyor.Ben nerdeyse mezura ile ölçüyorum diyebilirim ne kadar uzamış diye bakmak için.Hiç beğenmedim kısa saçlı halini.Ama haklısın saç çok rahatsız ediyor çocukları.Gözüne girmesi ve saçın cansızlığının yanında aşırı terlememiz azaldı.


babu

paladium'daki bal cocuk'dan biz de cok memnunuz. aglayan cocuk konusunda cok tecrubeli cok sabirli biri kesiyor saci. bir suru oyuncak, dvd ler vb. cok da guzel kesiyor bu arada. 

kestirince bir anda daha buyuk gorunmeye basliyorlar. :)Ervinveannesi

Ben de Ervinin bebek saçlarıçok kırıldığı için 1 kere kestirmiştim..Bal kids de kestirdik ve %100 memnun kaldık..Ama oğlum olsaydı ve sık sık kesilecek olsaydı belki babası ile onun kuaförüne yollardım..Hem beraber paylaşım açısından hem de fiyat açısından:)
Ama denemediğim ve bildiğim diğerleri e-bebek(göztepe), kızıltoprakda sağda bir ap.nın1.katı adını unuttum, çekmeköy'de de var..


bebekberberi

Avrupa Yakası Bakırköyde'

            

NET ÇOCUK KUAFÖRÜ                                               


KIZ ÇOCUK SAÇ KESİMİ

Her yıl kız  çocukların model gelişimlerini takip eder  hangi saç modellerinde desteklendiğini araştırır ve buna göre Saç tasarımı belirlenir.

 

ERKEK ÇOCUK SAÇ KESİMİ

Ebeveynlerimize katalog gösterilerek,birlikte istenilen saç kesimi konuşma olanağı sağlanır. Böylece çocuk, kuaför, ebeveyn üçgeninde karar verilen saç modeli uygulanarak beğenilen hale getirilir.


FÖN,ŞEKİL,TOPUZ,GEÇİCİ BOYA

Dilerseniz evlere servis hizmeti alabilirsiniz, Ekipmanlarımız ile ev ortamında kız ve erkek çocuklarınızın bebeklerinizin saç kesimini yapılır.

 

 

BEBEK İLK SAÇ KESİMİ

Her yaş grubu için çocukların bebeklerin hassasiyetini içeren ‘’Dikkatli İtinalı Yumuşak Çalışma Davranışı ile’ çocuklarınızın bebeklerinizin önemi paylaşılmaktadır.

 


0,9 YAŞ PÖRTFÖY

Saç kesimi ile ilgili soru veya sorunlarınızda yetkili belgemiz ile danışmanlık hizmeti verilmektedir.Hoşcakalın

 www.bebekberberi.com  


erenin_annesi_derya

bugün nihalin söylediği yerde saçımızı kestirdik,gayet memnun kaldık.herkese teşekkürler ;)bebekkuaforu

Bağdatcaddesi suadiye de kids lounge  adıyla açmış olduğum bebek ve çocuk kuaför salonum. bebekler için ayrı çocuklar için ayrı bölümlerden oluşmaktadır.bebekler için olan bölümde fonda yaş gurubuna uygun müzikler baby tv ve diğer çocuk kanalları arabalı saç kesim koltuğu neşeli oyuncaklar ve daha fazlası


Daha büyük çocuklar sizin için hazırladığımız odaya bayılacaksınız :)  

 Detaylı incelemek için lütfen link e tıklayın 


skisac

büyükderede bir erkek berberine götürdüm oğlumu ilk kez berberde kestirdim sırma saçlarını, süper amerikan traşı yaptılar. 45 dk oğlum ile şakalaşıp oynayarak kestiler.
karşılığında da 10 tl aldılar :)
önemli olan traşını yapan kişi, çocuk berberi, kadın-erkek berberi hiç farketmez.
gittiğim berber çocuk saçı kesen bir berberdi. iki genç kestiler. oğlumda bende çok eğlendik. gören herkes bayıldı modeline.
hatta ensesini traş etmeyelim abla, sonradan gür çıkar diyede önden açıkladılar, çokta mantıklı geldi.
üsküdarda oturduğum halde yine onlara giderim :)
30 tl lik ne yapıyorlar 10 tl ye kesenden ne farkları var. artık çocuklar ile ilgili herşey para tuzağı olmuş. iki cicili bicilik sandalye oyuncak.
Büyükdere'de oturan var ise adını da vereyim "Osman Berber" orda çocuk saçı kesen tek berber.Cevaplamak için Üye ol