Bebek odasında halı

momoveannesi soruyor: 9

Oğlumun odasını yeni düzenlemeye başladık. Mobilyalarını krem rengi seçip siparişini verdik. Parke üzerine çam halıdan denizci konseptli açık mavi bir halı düşünüyordum. Fakat çocuk odası düzenlerlerken yoğunlukta duvardan duvara halı döşüyorlar. (Kanal D de Evim Şahane Selim Bey :)) Oda klimalı ve kuzeye bakıyor. Odayı duvardan duvara halı döşersem sıcak tutar mı? Antibakteriel vs. özellikli olanlar var. Sizce ne yapmalıyım?

Ayrıca dekorasyonla ilgili önerileriniz nedir?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


momoveannesi

Gerçekten alışmışız annelerimizin üşümesin üşümesine. Ben kışın ki durumunu düşünüyorum sadece, doğru birde halının yazın ki durumu var. Burası Antalya çok sıcak oluyor. 


cano

bende yeni halı aldım bakırköy cumartesi pazarından tüylü makinada yıkanabilir bir halı kullananlar çok memnun kalmış ve odada çok gösterişli durdu .parke üstüne çok geniş olmayan .kızımın mobilyası krem renginde sadece çekmece kulplarında kırmızı ağaçlar var bend e kırmız renkte aldım süper oldu .


momoveannesi

Harika oneriler geldi herkesten. Simdi daha cok icime sinecek. Sadece haliya karar kildim. Yerlesim. Oyuncak dolabi ikea tarzi yada duvara raf, aydinlatma, perde tul arastiracagim. Fikirlerinize acigim.


GOGO05

bende küçük bir halı aldım temizlenmesi kolay olanlardan bide tavsiyem sakın shaggy halı almayın astıma yol açıyor çocuklarda çünkü süpürmeyle temizlenmiyor sirkelemek gerekiyor o halılarısedademirez

Lutfen bu usutme olayına takılmayın.zira koca kisi odasında isitici kullanmadan,üstelik halisiz odada uyuyarak geçirdik ve çok şükür önemli bı rahatsızlığımız olmadı.gündüz uykularımız da sağanak yağmur harici sahildeydi üstelik;)


Tibetinannesi

Ivi cocuk halilarini tavsiye ederim, denizci modelide bulabilirsniz.


yie

Mobilyalarini ikeadan halisini ividen aldik, cok memnunuz..gorumcemin 3 yasindaki ogluna da ividen bir hali hediye ettik,, bayildi, odasinda girmeyen cocuk simdi hep orda halisinin uzerindeki yollarda oynuyor arabalariyla:)))


burcuege

biz henüz odasını yapmadık. yaptığımızda da bembeyaz mobilyalar düşünüyorum. böylece zaman içinde onun zevklerine, ilgilerine göre nevresimi, perdesi, halılarıyla oynayıp, yeniden şekillendirebiliriz. boydan boya halıların hijyeni zor sağlanacaktır. bu yüzden ben de çeşit çeşit, üstünde oyun oynayabileceği alanlar bulunabilen (tren yolu , üzerinde arabaların olduğu , küçük bir şehir, dünya resmi olan) halılardan alıp, sık sık değiştirmeyi planlıyorum. pinterest'i takip ediyor musunuz? çok güzel oda fikirleri görmek mümkün.


momoveannesi

Burcuege Pinteresti ilk sizden duydum. Çok güzelmiş. Araştırmaya devam ediyorum. Teşekkürler.


Cevaplamak için Üye ol