Trajikomik durumumuz :s

ozdenin_oykusu soruyor: 6

Merhabalar,

Öykü için alışveriş yapmak (ayakkabı,giysi almak) oldukça zor.üstüne ya da ayağınderiiği için yaptığını düşünürdüm.nereye gidersek gidelim öncesinde hep gideceğimiz yeri,kişileri,neler yapacağımızı vs.anlatır yol boyunca da cazip hale getirecek şekilde de konuşurum daima.pek çok şeyi en azından rengine kendinin karar vermesini sağlarım.ama yine de üstüne birşey denetmeye kalktığımda çıldırıyor,resmen katılarak ağlıyor.ne kadar açıklamasını yapsam da 'o benim değil' diye tutturuyor.aynı kıyafeti evde giydiğinde de durum aynı ne yazıkki :(.yoruyor bu durum beni.sizinkilerde yaşadınız mı benzer bir durum?sizin bir B planınız varsa,fikirlerinizi merakla bekliyorum.
                                                                                              Teşekkürler
                                                                                                                Özden

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ozdenin_oykusu

ahh keşke benimki de sorunsuz hale döner.teşekkür edrim


ozdenin_oykusu

cevaplar için teşekkürler.demekki benzer şeyler yaşıyormuşuz :(.silky

Ben simdiye kadar aldıgım hic bir seyi magazada denetmedim. Yasına uygun kıyafetleri, ayakkabıları goz kararı alıyorum, kucuk gelir ise gidip degistiriyorum.


ozdenin_oykusu

Öykü nün tavırları yüzünden ben denetmemekten yanayım :).bazen mecburiyet oluyor.mesela bayram üstü elbisesini denetmek zorunda kaldım.(bayram sebebiyle değişim olmuyormuş.)

sanırım tek çözüm zaman yine.yanıtlarınıza teşekkürler


tulay_defne

:) bizim durumda tam tersi denersem eğer kesinlikle üstünden çıkartmak istemiyor. Ben de mümkün olduğunca denemeden alıyorum ama ayakkabı denemeden alamıyorum mesela. En son ayakkabı alışımızda denedik tamam güzel oldu alalım dedik. mümkün değil çıkartmıyor eskileri de bana verdi öyle çıktık mağazadan :)


selencem

Benimki de sevmiyor ve asla zorlamiyorum. Evde deniyoruz, olmazsa degistiriyorum. Evde ayakkabida sirun oluyor. 2 gun boyunca elimde gosterip ne kadar guzel oldugunu anlatiyorum. Aaa benim de beyazspir ayakkabilarim, bunlar da ayni filan diyerek cazip hale getiriyorum. Sonra da tv izlerken giydiriyorum :)Cevaplamak için Üye ol