Peygamber Sünnetli Ameliyatı

NooB soruyor: 3


Bu soruyu cevapla


293 Cevap


ayten29

Derun 


Cok tesekkur ederim cevabiniz icin inanin egrilil ameliyati ilgili o kadar arastirmama ragmen basqa hic bir yerde yorum bulamadim ,sizin ameliyat kac saat surdu?bize bi doktor iko saat dedi ,baskalari 40 dakika falan dediler ,yalnizca biri egrilik dipde dedi digerleri ucda diyor , ucda oldugi icin sondaya gerek yokmus ve iyilesmesi sinnet gibi oluyormus ,cox agrilaro oluyormu bebeklerin egrilik ameliyati sonrasinda da?


derun

ayten29

Ameliyatın süresi eğriliğin durumuna göre ve doktora göre  değişir diye biliyorum.bizimki 1 saat sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam.dediğim gibi narkoz dan uyanirken biraz ağlıyor.zatn aynı zaman da sünnet de olmuş oluyor.ağrısı illaki olur ama ağrı kesici veriliyor.o yüzden dayanilamayacak bi ağrısı olmuyor.zaten çok etkili ağrı kesiciler veriliyor 


nickabsent

Arkadaşlar yeniden merhaba.

1 yaşındaki oğlumun Hipospadias ameliyatının üzerinden 3 ay geçti. Şu anda çiş deliğinden ve pipi altından damla damla çiş yapıyor. 1 aydır sabah akşam 6'lık sonda ile pipi ucunu açıyoruz ama fayda etmedi. işerken zorlanıyor ve ağlıyor. damla damla her iki delikten işiyor. doktor ameliyat için 6 ay geçmeli diyor. ne yapacağımızı şaşırdık. bıktık. bunaldık. başka doktora götürdüm nerede ameliyat olduysa oraya devam etmelisiniz diyor. kabul etmiyor. Marmara eğitim araştırmada oldu ameliyatı. Oradaki doktorlarda başka yere götürmenize gerek yok biz bu konuda uzmanız diyor. Başından böyle bir olay geçen ve çözüm bulan var mıdır? yardımcı olursanız sevinirim. 

Cevaplamak için Üye ol