Peygamber Sünnetli Ameliyatı

NooB soruyor: 6


Bu soruyu cevapla


316 Cevap


umutlu34

Emreyildiz vermis olduğun bilgiler için teşekkür ederim.Izmir'de Prof Dr Ibrahim Ulman ismini çok duyduk.Bu alanda oldukça iyi bir doktor olduğunu söylediler.Her iki doktora da gitmeyi düşünüyoruz.Rabbim şifa bekleyen herkese,tüm çocuklarımıza,şifa versin.


merveirem

Benlm oglumda sariyer etfal hastahanesinde melih akin da ameliyatimizi olduk, suan bi sikinti yok tek operasyonla halledildi.burda devlet hastahanesi oldugu icin endiseniz olmasin, cok ilgililer .doktorla'da konustum gayet hersey guzeldi.burda hipospedias ameliyati ayda en az 15 taneden fazla yapiliyor yani deneyim cok onemli korkmayin sakin cocuk cok acida cekmiyor. ucuk fiyatlar vermeye gerek yok


umutlu34

merveirem gelmis gecmis olsun.Insallah hepimizin cocuklari tez zamanda sagligina kavusur.Sizin cocugun hipospadias duzeyi nasildi?Bizim cocukta agir duzey ve egrilik var denildi.O nedenle daha da endiseleniyoruz.


merveirem

Tesekkurler bizimki distal penil dendi egrilik yoktu. Ama gorumcemin oglunda vardi .egrilik ve hipospedias tek operasyonla gecti sukur melih bey yapdi ameliyatini bizde o yuzden melih akini tercih ettik


terran67

Arkadaşlar şu andractim gel ya da androgel ilacını bulmamızı istedi doktor. Benim çocuktada mikropenis ve hipospadias var. ameliyattan önce istendi. Var mı benzeri bir sıkıntı yaşayan fikir verebilecek olan???????


azbilmis

Herkese merhaba.  zamanında buralardan çok faydalandım o yüzden bende yardımcı olmak isterim. Benim oğlum şu an 5 yaşında. 6 aylıkken Orhan Ziylan'a basit-orta düzey arası hipospadias ameliyatı olduk. Eğrilikte vardı. Ameliyat 2 saat sürdü. Hastane ve doktora toplam 9500 civarı para ödedik. 1 gece yattık ama özel 2 oda istedik. Çünkü ailecek 2 odada yattık. yani toplamda 8500 civarıydı normalde sanıyorum. Bu fiyatlar 2014 senesine ait. O dönem Cenk Büyükünalla görüşmüştük. Amerikan hastanesinde olursa 30.000 tl ye kadar çıkar demişti. 

En çok Orhan ziylana güvenmiştik ve 5 yaşındaki oğlumda darlık ve fistül yok çok şükür (maşallah diyelim çünkü hala birşey olacak diye korkuyorum) sadece pipinin sünnet izi estetik değil. Derileri biraz buruşuk ama sadece estetiksel bir durum. Başka cerrahlara gösterdiğimde bunu kafanıza bile takmayın diyorlar. Hipospadiaslı çocukların pipi şekillerinden dolayı bu olabilirmiş. pipi zaten ne kadar estetik ki?

sonuç olarak Orhan Bey operasyonda çok başarılı. Ama aynı hocaya gidip 2-3 ameliyat olanlarıda duydum. Her hocada bu risk olabilir, kendiside bize 10% risk var demişti. Çok şükür atlattık şu an için. 

Cevaplamak için Üye ol