Peygamber Sünnetli Ameliyatı

NooB soruyor: 10


Bu soruyu cevapla


339 Cevap


cebirci

merhabalar behi benim oğlumda bu dertten muzdarip olanlardan.iyi bir cerrah bul çok önemli.biz 9 aylıktı ameliyatı yaptırdığımızda şu an oğlum 2,5 yaşında.mayıs gibi fistül için bi operasyon daha olcak allah izin verirse.
oğlum çok hareketli olduğundan ameliyat sonrası nekahat dönemi bize çok zor oldu.sen merak ettiklerini sor arada rastlaşırsak cevaplarım.ama dediğim gibi en önemlisi iyi bir çocuk cerrahı ve bol bol yardımcı olacak insan.hoş benimkiler ikiz olduğundan ben daha çok yıprandım ama allahtan diğeri kız da onun sadece kaprisi ile uğraştım.
zor bir ameliyat fazla geciktirme demir gibi sağlam bir anne şart.kendini hazırla,sonra koşulları...


behi

Sagol cwp yazdigin icin peki sizin delik nerde we nerde oldunuz ameliyati


cebirci

subcoranal bölüm.ben antalyadayım benim dr. devlet hast.de idi şimdi özele geçti.


behi

Sonda taktilar mi peki amrliyattan sonra


behi

Egrilik filan warmiydi smeliyattan sonra varsa eger tanamen duzeldimicebirci

sonda taktılar tabii.zor kısmı da o sonda ile çocuğun beraber geçirdikleri 15 günde oldu zaten.çekip çıkarmaması için 24 saat nöbet.hoş biz ona özel sabit kalmasını sağlıcak bir yatak yaptık ama gene de çok zorladı bizim ki.eğrilik vardı [yaptırmazsan daha da artıyormuş]ama artık sıfır eğrilik.


behi

Egrilikten kurtulmusunuz sevndim sizin adiniza tek sorun fistul sanirim peki bi iz falan kaliyomu sondada baya uzun kalmis bizimkide 15 gun mu kalir acaba


behi

Ankarada bu ameliyati olup doktordan memmnun kalan birileri warsa bana ulasirsa burdanarkadaslar cok iyi olurrrryakoo

Slm,dr. tarkan soygür

ankarada olup

Konuya hakim olduğunu

Duymuştum.


yakoo

merhaba 

cebirci rica etsem operasyon sonrası yavrunuz nasıl, işemesi nasıl. bizde operasyon sonrası idrar iğne ucu kadar akıyor. darlık tespit edildi. internetten araştırmalarım sonucu idrar yolundaki darlığı tedavi ettirmek de zor bir işlem. 2. operasyon peşindeyiz.Cevaplamak için Üye ol