Besafe combi kullanıcıları, bayılttım sizi biliyorum ama son soru!!!

Nil soruyor: 2

Merhaba,

www.besafe.eu sayfasında görülen İzi Combi yatış pozisyonunda mı duruyor? Yoksa Combinin geriye bağlanacağı, dolayısıyla da arabanın koltuğunun eğimi hesaplanarak verilmiş koltuğun en dik olduğu halinin durumu mu bu?

Yani demek istediğim şudur ki, en fazla yatış pozisyonu bu kadar mı? Yoksa arbadaki koltuğun eğimine rağmen diğer oto koltukları kadar yatabiliyor mu?

Bu anlattığımdan birşey anlayabilen varsa (uykusuzluk ve pik yapmış alerjiden cümle kuramaz oldum) ve yanıtlarsa sevinirim.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


osman

Besafe izikombi x2 kullanıyoruz. Oğlumuz ilk günden bu yana sehayatlerde son derece mutlu ve rahat. Koltukta küçük bir yatış pozisyonu var ama koltuk dik durumda bile olsa (aralarındaki fark az) Tan hiç bir sorun yaşamadan oynayabiliyor, çevresini izleyebiliyor, uykusu gelince de puf diye uykuya dalabiliyor.:) Bazen gideceğimiz yere çok yaklaşınca uyumasın diye uğraşıyoruz. Bu koltuklarda güvenlik kadar çocukların konforu da ciddi biçimde düşünülmüş. Kaygıya gerek yok.


Burcu

Nil merhaba,
senden uzu zamandır ses soluk çıkmıyor kulubede uğramıyorsun.burda görünce çok sevindim.maşallah Günce ne kadar büyümüş :)) oto koltuğumu almayı düşünüyorsun.bende uzun zamandır niyetliyim araştırıyorum.senin kararın nedir bilmek isterim..Eliz ve Günceyi öp benim için...
sevgilerCevaplamak için Üye ol