cevap lütfen

nesela soruyor: 7

Arkadaşlar, ben en son 2009 ekimde regl olmuştum, sonra hamile kaldım, 2010da doğum yaptım yani bu ekimde 2 yıl olacak ama hala bir işaret yok. Doktorum emzirdiğim için vücut kendini korur dedi ama Ela eskisi kadar emmiyor da.. Benim durumuma benzer şeyler yaşayan anneler lütfen cevap verin.?!?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


reygok

emzirirken adet düzensizliği, gecikmesi olabilir, ama yine de hormon düzeylerine baktırmak iyi olacaktır


nihal58

Kuzenim kızını 22 ay emzirdi memeden kestiğinin ertesi haftası regl oldu ve bu 3.çocuğuydu diğer ikisinde öyle olmuş memeden kesene kadar regl olmamış benzer bir durum olabilir sizinkide.


nesela

hmmm anladım demek tamamen kesmek gerekiyor. Çok teşekkür ederim biraz içim rahatladı


honeygirl

benim kız da 5 aylık oldu ben de hala regl olmadım. Doktora gidecem niye böyle falan demeye başlamıştım, yazınızla rahatladım, süt koruması diye bir şey yok demişti ebe bize, ben de o bir tuzak demiştim:) korunmakta yarar var tabii hemen kardeş istenmiyorsa:)))
benim duyduğum da gecede emzirmeyle alakalıymış, ben gece de emziriyorum, o engelliyor galiba regli olmamı. Ama regl olmayınca da onun şişkinliği sanki göbeciğimde onu nasıl gidecek puff:)


nesela

honeygirl sen daha 5 aylıksın dur :) bizim 12 ayımız dolacak neredeyse. Ben 9 aya kadar duydum ama bir yıl regl olmayan hiç duymamıştım üstelik benim loğusalık kanamam da hiç olmadı o yüzden meraklanmıştım ama sağolsun arkadaşlar rahatlattı. Her ne kadar doktorumla konuşsam da illa ki benimle aynı durumu yaşamış birinden duymak daha önemli benim için


honeygirl

peki durdum:))


nesela

tamam :) ben sana hareket zamanını söylerim :)Cevaplamak için Üye ol