Tatil

akasya2213 soruyor: 5

merhaba;

belki hatırlayacaksınız tatile nereye gideceğimiz konusunda bir türlü karar veremedik.hali hazırda bu haftasonu için izmirde rezervasyonumuz var. bunalmadan rahar rahat tatil yapmak istiyruz ağustos başı için izmir mi bodrum mu daha güzel olur hava açısından?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


Uk_Den

Bence Eylül-Ekim aylarını tercih edin bebeğiniz varsa. İzmir ve Bodrum için diğer önerilerime de buradan ulaşabilirsiniz; 
cigdemkrc

Yalıkavak gidilebilecek en güzel yer bence. Klima bile çalışmasına gerek kalmadan yaptık tatilimizi. Mare Suites'te kaldık. Ben de daha önce otel fikirleri sormuştum burdan herkese. En son oraya karar verdik çok da isabetli olmuş. Yeni bir otel olduğu için bebek yatağı, mama sandalyesi herşey sıfırdı tertemizdi ve odamıza verdiler.Yemekleri de güzeldi. Biz süit tercih ettik ben oğluma kendim yemek pişirmek istediğim için mutfaklı bir oda gerekiyordu ve evimizde gibi hissettik tavsiye ederim.


akasya2213

aaaa çok mutluyum şu an aynı otelde 1-8 eylül konaklayacağız inşallah...sizce eylülde deniz serinler mi?denizi nasıldı? hiç havuza girsin istemiyorum oğlum...


cigdemkrc

Eylül'ün ilk haftasının güzel geçtiğini söylediler yanımızda clup flipper da kalan devremülk sakinleri. Denizi de temizdi biz haziran son iki hafta tatil yaptık orda. Havuz iki tane var biri flipperla ortak diğeri otelin ve o havuz deniz manzaralı süitlerin direkt önünde. Odadan ulaşım açısından da kolay oluyor ama ben de oğlumu havuza sokmadım zaten deniz varken gereksiz. Şimdiden iyi tatiller umarım siz de keyif alırsınız.


akasya2213

çok teşekkür ederim...
Cevaplamak için Üye ol