Ankara'da ortaokul için kolej tavsiyesi

bella_donna soruyor: 3

Özel okulların ortokul-ilkokul bölümleri farklı değerlendirilebiliyor. özellikle ortaokul öğrencisi çocuğu olup eğitim ve sosyal yönden memnun olup kolej tavsiye edebilecek olan var mı acaba? Sınav koleji, arı koleji, bilfen iyi olanlar sanırım ama bilfen bize çok uzak. anafartalar koleji, odtü koleji (ki pek iyi şeyler duymadım) veya başka bir okul konusunda bilgi verecek olanın tavsiyelerini bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


aldimsazielime

Bende ilkokul icin arastiriyorum, su an hangi okuldasiniz ve memnun musunuz acaba?

Ari, yildiz Anafartalar ,Evrensel ve Maya kolejleride benim velilerinden bilgi almak istedigim okullar..Simdilik sadece Nesibe Aydinla gorustuk, evimiz daha yakin , ya da cocugumuz daha buyuk olsa hic dusunmez kayit yaptirirdik.bu okulda aklinizda bulunsun bence


tugbat

Odtü koleji hakkında olumsuz duyumlarınızı paylaşabilir misiniz?


asuaydinulas

oğlum maya kolejine gidiyor anasınıfta bu sene. seneye de 1e aynı okulda devam edecek. zaten devam edeceği okulun anasınıfına gitsin istemiştik.

iyi bir okul okul gibi:) ben hem ingilizcesi iyi olsun hem sosyalliğe önem verilsin hem güvenli olsun diye düşünüyordum. 
velilerin bile okula girişi sınırlı servisleri de güvenli öğretmenler genellikle deneyimli akademik başarının yanında sosyal gelişimi destekliyorlar disiplini dozunda ingilizce haftalık 15 saat
fiziksel imkanlar açısından öyle kampüs gibi bir okul değil en azından orandaki öyle ama dediğim gibi okul gibi.
tek eleştirim yemek menüsü özellikle anasınıfı kahvaltısı geliştirilebilir onun dışında memnunuz
fiyat da peşin 16 idi bu sene yemek ve servis hariç
umarım faydalı olur geçen sene ben de 2 ay okul araştırmıştım...Cevaplamak için Üye ol