Gebelik

mirayvtan1907 soruyor: 4

14 gün adetim gecikti ondan sonra bugün kahverengi kan geldi oyle durdu 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Florian

Eeee? Soru nedir? 14 gün geciken adet için her hangi bir test yaptırmadınız mı? Ya da doktora danışmadınız mı? Gebe olup olmadığınızı mı soruyorsunuz? Ya da gebeydiniz ama acaba bebeği kaybettiniz diye mi soruyorsunuz? Biri geldi ve soru yarım mı kaldı?


mirayvtan1907

Ya 14 gün adetim gecikti ondan sonra bugün kahverengi kan geldi şimdide pembe si oldu ve ben 7 günde yaptım test çıkmadı ondan sonra hiç yapmadım 14une kadar böyle oldu sizce hamilemiyim


Florian

Burada klavye başında oturup kimse "tebrikler hamilesiniz!" de diyemez, "hayır değilsiniz" de diyemez. En yakın sağlık kuruluşuna veya laboratuvara gidip, kan verip, bHcg baktıracaksınız (nam-i diğer gebelik testi). Yüksek bir değer ile karşılaşırsanız hamilesiniz. Sizin durum biraz farklı olduğu için sizin yerinizde olsam kan testini yaptırırım ve pozitif çıkarsa aynı testi 2 gün sonra tekrarlar ve sonucu ikiye katlanmış mı diye bakardım (ikinci testte alınacak bHcg değeri olarak ilk testteki bHcg değerinin en az iki katı çıkması beklenir). Ya da en temizi bir kadın doğum uzmanına gidip muayene olmak. Umuyorum dilediğiniz gibi bir sonuç alırsınız. 


mirayvtan1907

Kesin sizce hamilemiyimCevaplamak için Üye ol