Oto koltuklu havaalanından transfer firması

Windy soruyor: 1

Merhabalar,

Tatil için Marmarisi seçtik uçak biletini de aldık fakat uçak yolculuğundan sonraki kısım biraz ürkütüyor beni. Bizimki bazı zaman arabada uzun süre duramıyor. Kucağa alınmak için ağlıyor.

Benim sorum sizin kullanıp memnun kaldıgınız ve oto koltugu tedarik eden transfer firmaları var mı? Dalaman dan Marmaris e baya yol var çünkü :/

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


Windy

Havaalanından otele transfer olayında ikinci bir hüsranı da sonraki seneki tatilimizde yaşadık. Bu kez internetten öyle çok profesyonel hizmet veriyor gibi görünmeyen bir yerden tuttuk aracı. Antalya içerisinde yolculuk yaptık iki aile olarak. Çocuklardan biri 0 grubu otokoltuğuna binmesi gerekiyorken ikisi de 1 grubu geldi. Küçük bebek için sıkıntılı bir yolculuk oldu.
Dönüşte bu kez oto koltuğu tekrar unutulmuştu.

Yani iki tatilimizde de otele gidişte bir şekilde koltuk vardı fakat dönüşte söz verdikleri halde yoktu. Sanırım uçağa yetişmemiz lazım koltuklu da olsa koltuksuz da olsa binmek zorundayız diye öyle yapıyorlar.

Bu sene yine aynı sıkıntıyı yaşamamak adına var mı bildiğiniz tanıdığınız güvenilir firma ya da kişi. Yine Dalaman-Marmaris olacak.Cevaplamak için Üye ol