d vit

esilammm soruyor: 5

arkadaşlar ben kızıma sağlık ocağının verdiği d vit3 ü kullanıyorm.ikinci kutu bitmedi,doktorum da bu aylarda polivit denen bir vitamin şurubu verdi.4 ayda geçmek gerekiyormuş aslında bu ilaca.doktor da d vit i sen kullan öbür vitamin şurubunu kızına ver.sütünden geçer diyor.ben karar veremedim.sütümüzden geçiyor mu ?o zaman bizim kullandığımız herhangi bir ilaç da çocuğa geçerdi.ayrıca siz d viti ne zaman bırakıp şu vitamin takviyesine başladınız?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ozdenin_oykusu

biz de devit 3 edevam ediyoruz 15.günden itibaren.doktorumuz da 1 yaşına kadar devam edeceğimizi söyledi.ekstra bir vitamin kullanmadık-kulanmıyoruz


fatmagunes

d vit3 ve demir damlası kullanıyoruz biz de, ikisine de 1 yaşına kadar devam edin dedi doktorumuz. bi ara başka bi vitamin daha vermişti, sebzesine meyvesine dikkat ediyoruz diyince bırabilirsiniz dedi.


esilammm

teşekkürler arkadaşlar,sevgili pınar polivit diye içeriğinde 9 çeşit vitamın olan bir şurup.bir önceki doktor multitabs verdi şimdiki de bu şurubu.ikisinin de dediği iki şişe d viti bitir buna geç.hepsi farklı şeyler sunuyor..


SinemEngin

Biz de 3 ayligiz dr umuz ilk 3 ay multitaps kullanin demisti simdi bitti ve ne yapsak bilmiyorum acaba biz de mi dvit kullansak ?


Meowwow

biz 365 gun gunesin yaktigi bi yerde yasiyoruz ona ragmen d vitamini esimde eksik cikti. doktorlar bunu bildikleri icin ve d vitamini kemik buyumesinde cok onemli oldugu icin d vitamini veriyorlar. oglumun doktoruda verdi kullaniyoruz.demir ve d vitamini gelisim yillarinda onemliCevaplamak için Üye ol