suyun azalması

ssuuy soruyor: 4

19haftalık ikiz gebeliyim sonlandırıldı 1ay önce herşey yolunda gidiyordu kontorole gittimizde doktor cocugun suyunun azaldını söyledi ve sunı sancıyla düşük yaptırıldım ama kafamda soru işaretleri kaldı bebeklerimi yasata bilirmıydık benim gıbı olanlar varmı

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ebruli03

Merhaba benimde 7yıl önce ilk doğumuma 25gün kala hersey normalken doktorum suyumun azaldığını söyleyerek beni suni sancı ile doğumu başlattı 3 normal doğum yapamayınca bebeğimin hayati tehlikesi başladı ve sezaryan ile aldılar çok şükür..Ben devlet hastanesinde doğum yaptım normal doğumu istiyordum,o sıralada (doğum zamanımda) drm izine gideceğini sonradan öğrendim..ve çok üzülmüstüm kasıtlı olduğu icin...sizinde başınız sağolsun umarım kasti birsey yoktur çünkü sonucta ortada can var hemde iki tane...


fairygirl

merhaba benimde bebeğimin gelmesine daha 23 gün vardı öylesine doktora gitmiştimyani randevu tarihim bile değildi bana da suyun bitmiş dediler  akşama sezaryenle alıcaz dediler şok oldum normalle doğum  bu durumda zaten imkansızmış.ben hiç hazırlıklı değildim.ayrıca sezeryan aklımın ucundan bile geçmedi kısmet buymuş.bebeklerini yaşatamazdın canım çünkü çok küçükler eğer 7 aylık ve üzeri olsalardı alıp küvözde devam ettirilebilirdi  fakat küçük olduğundan yapılamıyor.zaten suyun bitmesi demek oksijensizlik demek doktor almasaydı bile karnınız da ölecekti.yani bana öyle dendi.


fairygirl

bide bizim bir akrabanın çocuğu 9 aylıkkken karnında susuzluktan öldü sezeryanla çocuğu aldlar çok acı allah sabırlar versin.


zeyzey

öncelikle geçmiş olsun.. tereddüt ettim yazsam mı diye ama belki ileride faydası bulunur. Su takviyesi yapılabiliyormuş, ilgili haber linki aşağıda:

http://kanalturk.com.tr/haber-detay/35045-mucize-dogum-gundem-haberi.aspxCevaplamak için Üye ol