fisher price müzikli lazımlık

tibetkzy soruyor: 3

merhabalar 


oğlum 16 aylık ona fisher price'ın müzikli lazımlığını almayı düşünüyorum

http://www.nurturia.com.tr/fisher-price-eglenceli-tuvalet/p/d/906

kullanan var mı klozet adaptörü mü alsam yoksa bu ürünümü karar veremedim aralarında çok fiyat farkı da var.Hangisine daha rahat alışır bilemedim.Siz ne önerirsiniz.Tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


CokBilmis

Aslında sorduğunuz soruya doğrudan cevap veremeyecğim, çünkü ben kızımı 9 aylıkken klozete oturtmaya başladım.

Benim edindiğim izlenimler şöyle:

Kızım klozete oturmaya alıştığı için lazımlığı kesinlikle reddetti, sadece sokakta POtette marka klozet adaptörü ve oturak olabilen, lazımlığa oturuyor.

Doğrudan klozete oturmaya alıştığı için her yerde rahat ettik. Alıştığı oturağı yanımızda taşımak zorunda kalmadık. Kakanın arkasından el sallama, çişine elini değdirme gibi istekleri olmadı. Klozette ayağım havada kaldı diye gerginlik yaşamadı vs.

Ama bunun yanısıra oturağa alışan bebeklerin de rahatlığı oluyormuş, mesela pratikanne'nin kızı hiç annesine habr vermeden lazımlığa oturuyormuş, işi bitince de pantolonunu çekip oyununa devam ediyormuş. Büyük rahatlık tabii.


aakin

Benim kızım da 9 ayını geçti. haftasonu müzikli olanlardan mı alsam basit bir lazımlık mı alsam diye düşünürken tecrübeli bir arkadaşımı aradım. kesinlikle basit birşey almamı tavsiye etti. oğlu müzikli olanlarda dikkatini toplayamıyormuş :) olayı oyuna çeviriyor amacından sapıyor. onun oyun olmadığını anlamalı dedi. bana da mantıklı geldi düz birşey aldım.


polen

bence basit birşey alın.marketten 5 milyona almıştım ben.zaten bir süre sonra adaptör kullanıyorsunuz.Cevaplamak için Üye ol