Ataşehir akd kids

gaia_gaia soruyor: 4

ataşehir akd kids hakkında bilgisi olan var mı acaba? 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Kozzy

oglen uykusuna çocuklar 1 saatten fazla yatırılmazlar, 3-4 saat boyunca çocuklara uyutan kolaycı bır sisteme sahıp degılız demısler web sıtelerınde. oğlum 2 yasına yaklaştı ve oglenlerı 3 saate yakın uyuyor. nasıl bu hakkı çocuğumun elınden alabılırler kı ? bu ne saçmalık ve katı bır gorus ? asla buraya güvenerek cocugumu göndermem. herseyden once çocuklara karsı sevgı, ılgı, merhamet olmalı. ısterse 3 tane dılı aynı anda anadılı gıbı ogretsın.


cingan19

ataşehir şubesini bilmiyorum ama şerifali şubesi tam bir çöplük.o ortamda kimse uyuyamazdı zaten.çok buyuk hayal kırıklıgıydı benım ıcın.ama ataşehir şubesi farklı bir şube birşey diyemiyorum.


gokce_nur_

Ataşehir şubesini bilemiyorum.Ama 2 dönemdir kızımı Akd Şerifali şubesine gönderiyorum çok memnunum aile ortamı gibi çok sıcak ve samimi bir okul.İngilizce ve güzel sanatlar eğitimi konusunda kızımdaki gelişmeler görünce çok mutlu oluyoruz.Yeme konusunda sıkıntılarımız vardı okulda bunu aştı bize bu konuda çok destek oldular en önemlisi okulda çok mutlu ve okula severek gidiyor.


adaninannesi

Merhaba ,

ataşehir şubesini bimiyorum, oğlum 3 yıldır şerifali şubesine gidiyor. 3 yıldır çocuğumdaki değişim inanılmaz, akademik anlamda gayet iyi olduğunu düşüyorum ingilizce drama ve yapılan etkinlikler konusunda okul oğluma birçok şey kattı ingilizce sorduğum sorulara rahatlıkla cevap veriyor şuan 6 yaşında . yıl sonu resitalleri inanılmaz bir özgüven kazandırdı bu yaşta sahne tozu yutmaları oyun sergilemeleri ilerleyen okul yaşamına büyük katkı sağlayacak. Okulun yönetim , öğretmen kadrosu gayet başarılı en ufak sıkıntı ya da dile getirmem gereken bir şey olduğunda hemenn çözüm odaklı olmaları süper .. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim Cevaplamak için Üye ol