Ankara ümitköy civarı kreş-yeni ufuklar

delta123 soruyor: 2

Merhaba,

kızımı bu yaz kreşe vermeyi planlıyorum. Yeni Ufuklar kreşini düşünüyordum fakat

son zamanlarda okuduğum bir yorum beni etkiledi. O yorumda öğretmenlerin tecrübesiz ve çok genç olduğu, çocuklara vurulduğu korkutularak yemek yedirildiği yazıyordu. Lütfen özellikle bu kreşe gönderen veliler yorum yapabilirler mi?

Ya da bu civarda çok memnun olduğunuz kreş/anaokulu varsa lütfen onu da yazarsanız çok sevinirim. 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


_Isil_

Benim kızım 3 yaşından beri Yeni Ufuklar'a gidiyor ve çok memnunum.

3 yas grubundaki öğretmeni gençti ama kreşe alıştıranlar da onlardı, ve kızım her 2 öğretmenini de çok sevmişti. ayrıca diğer 3 yaş grupların öğretmenleri okulda daha tecrübeli idi. Zaten bildigim kadarıyla öğretmenlerin cogu uzun süredir orda, bizden 2-3 sene oncesinde cocuklarını Yeni Ufuklar'a gönderen arkadaşlarım kızımın öğretmenini tanıyorlar. Diğer 4-5 yaş grubu öğretmenleri de gayet tecrubeliler .

Yemek konusuna gelince, vurulmuyor ondan eminim kızım çok zor yemek yiyor ona rağmen kreşte evden fazla yiyor. Öğretmeni çok ilgileniyor birebir yediriyormuş cogu zaman, kızım kreştekiherşeyi nerdeyse anlattığı için biliyorum. Korkutmadı ama ödül yöntemini uyguluyorlar genelde.


kpinar7

yeni ufukları bende gezmiştim daha doğrusu gezmek istemiştim diyeyim, gittiğimde elime broşürü verip beklettiler, bir süre sonra ne gelen vardı ne giden, sonra bende kalktım gittim, gittiğimi gördükleri halde durun bekleyin yardımcı olalım bile demediler. Gezemeden elemiş oldum bu durumda.

beklediğim süre boyunca gözlemlediğim, çok kalabalık olması, bi gürültü kargaşalı ortam vardı.

biz tercihimizi kids academy den yana yaptık. orası ile ilgili sorunuz olursa cevaplayabilirim.Cevaplamak için Üye ol