bebeğimin tv izlemesi

BASKAR soruyor: 3

izmir de hiç bir yakınımız ailelerimiz yok. doğum iznimdeyim ve bebeğime tek başıma bakıyorum  belirli zaman dilimlerinde yemek yemek, wc'ye gitmek v.b. durumlarda ya da mamasını hazırlarken bir süre kendi başına oyalanması gerekiyor ama daha çok küçük, tek başına oturamıyor, dönemiyor, oyuncakları ile oynayamıyor yalnız kalmaktan hoşlanmıyor. hatta çoğu zamanını kucakta geçirmek istiyor. bu durumda puset salıncağına oturtup biraz kabloludaki duck tv yi izletmek durumunda kalıyorum. görüntüler genellikle iki boyutlu ve 0-1 yaş dönemi kanalı ama yine de korkuyorum. bu konuda pek çok şey okudum. fikirlerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


EDAVOLKAN

televizyon karşısına bırakıp saatlerce tv seyrediyor değilya 5 dakika ile ne olacak canım.hayatı kendimize bu kadar zorlaştırmaya gerek varmı .sadece 5 dakika bence hiçbirşey olmaz güle güle büyütün bebişinizi.


ayse_anne

benim oglumda 4 aylık tvnın yanında olurca mutlaka kafasını cevırrıp ızlemek ıstyr bız ızletmyrz zaarralı olduguna daır pek cok soylentı var ben ev ıslerini haftasonu babası bakarken yapyrm haftaıcı genelde dıpdıpeyız oglusumla.yemek ıcın de pusetıne koyyrm mutfakta beraber yemek yapyrz durmazsa eger bırakyrm yemek yapmayı babası gelınce yapyrm gecıstryz falan oyuncaklarla yalnız bırakamam cunku elındekı butun oyuncakları sallarken basına vururyr bırlıkte oynuyruz oyuncaklarla bense sızde ızletmeyın derım henuz cok erken...


sevihr

Arkadaslar bizim doktorumuz Meral Saracel klip syrettirmeyin reklam mac vs gibi zararsiz programlari gunde en fazla 15 dakikaya kadar izlettirebilirsiniz dedi. Bebek kanallarini ozellikle izletmeyin dedi.
Cevaplamak için Üye ol