ÇOK ÇABUK GEÇİYOR ZAMAN KIZIMA DOYAMIYORUM

ozgu_naz soruyor: 3

nasıl geçti  zaman anlamadım. daha dün gibi sanki ilk kokusunu içime çektiğim gün. her anımı hatta gecemi bile onunla geçiyorum koyun koyuna yatıyoruz. ama çok çabuk büyümüş. zaman gelicek öpmek koklamak için izin vermesini bekliycem. çok duygusal olduğum bir gece sanırım bu. allahım hepsine güzel, sağlıklı büyümek nasip etsin amaben bu gece çok üzgünüm nedense:( şimdiden çok korkuyorum ondan uzaklaşmaktan. biliyorum göz açıp kapayana kadar kızım büyüyecek ve ben ne kadar çok onunla zaman geçirmiş bile olsam hep keşke diyeceğim... keşke biraz daha fazla birlikte olsaydık...

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


Taita

2 yaşına girdi kızım, her anını özlüyorum hem de her anını.. Allah acısını göstermesin bize, her halini ayrı ayrı seveceğiz  belli ki :))


nilinmasali

başka bi şey ararken dikkatimi çekti baslığınız ,kızım ,aşkımm su an yan odada uyuyor ve her 5 dakikada bi gidip güzel yüzüne bakıp geliyorum,umarım hayat sevmelere kıyamadığımız bebeklerimizi yormaz,annemin bizim için ettiği duasını bende kızıma ediyorum ,Allah iyilerle karsılastırsın diyorum,daha fazla yazarsam ağlıycam,hernüz lohusalık bitmedi galibaa :)


ozgu_naz

biraz duygusallaştırdı beni sözleriniz.doldu gözlerim.buzdolabının üzerine astım ilk aylardaki resimlerini ve zaman elimden kaymış gitmiş tutamamşım dedim.onun için tüm itirazlara rağmen koynumda yatırıyorum her istediği an gögsüme alıyorum.ve her ne yapıyorsam onunla yapıyorum.büyüyor meleğim ve ben zamana karşı hiçbişi yapamıyorum.yapabildiğim tek şey onun için bol bol dua etmek, sağlık şans mutluluk dilemek.tabi diğer bütün kuzulara da.ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar durumu:)
Cevaplamak için Üye ol