İzmir Bornova-Atatürk mahallesi yakınlarında anaokulu açacağım?

incinaz_sinem soruyor: 8

 

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


elifnazar

HAYIRLI OLSUN ŞİMDİDEN NEDEN O CİVARDA DÜŞÜNÜYORSUNUZ?


incinaz_sinem

Çok teşekkürediyorum.Kendimde Bornova ve civarında  oturmaktayım,buralar bildiğim yerler olduğu için,bu bölgeye açma kararı aldım,ama tam olarak hangi civar olucağınada hep birlikte nurticek karar verelim dedim.


beatrix

Branşımı cok seviyorum ama kizim doğduğundan beri okul oncesi okumadığıma pişmanım, hem çalışıp hem kizima kendim bakmak istedim hep. Kreş yasina kadar çalışmayacağım ama elbet o kreş yası uygun zaman gelecek. . Belki sizin okula kısmet oluruz biz de:)


incinaz_sinem

İnşallah beatrix şeref duyarım,çok memnun olurum seve seve bklerim..elifnazar

BENDE KARŞIYAKADAYIM MAVİŞEHİR.BORNOVA TARAFLARINI ÇOK İYİ BİLMEM AMA ÇOK ARKADAŞIM VAR.ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN.BEN YENİ OYUN GRUBUNA VERDİM OĞLUMU MEMNUNUM.İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ KİDS ALOUD'A...KALBİMDEN KÜÇÜK ŞEYLER,NEŞE ERBERK JOY FULL,AMERİKAN KİDS GEÇSEDE ORALARDAN ALDIK HAVAMIZI  :)  ÇOK YÜKSEK FİYATLARI.SİZİNKİ YAKIN OLSA TERCİH EDERDİM.  :)


incinaz_sinem

Tabiki her iş kolunda olduğu gibi bu sektördede çok çok kendini aşmışı var,birde orta şekilde ama yinede eğitim ve hizmetten kesinlikle ödün vermeden hizmet veren var.

      İyi dileğiniz için çok teşekkürederim,hayırlı olsun oğlunuzun eğitime ilk adımları.Oyun grubuna vermişsiniz ilk başlangıç olarak herhalde değilmi.


elifnazar

EVET EYLÜLDE KISMET OLURSA TAM ZAMANLIYI DÜŞÜNÜYORUZ ONDAN ÖNCE ALIŞSIN İSTEDİK.


incinaz_sinem

teşekkürederim


Cevaplamak için Üye ol