Bebek arabasi yardim lutfen

mrt_ankara soruyor: 3

2 ay sonra dogacak olan oglumuz icin neredeyse tum travel sistem bebek arabalarini inceledik.

En sona kalan secenekler asagida. Kullanan arkadaslar yorumda bulunursa cok mutlu olacagim cunku tahmin ettigimizden cok daha zor bir secimmis.

Chicvo living travel

Concord neo

Bebe confort elea

Quinny zap xtra 2011 & maxicosi cabriofix

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


ceylin_celik

Ben kraft twıst kullanıyorum ark lar renklerinin canlı olması artı sürünüşü güvenilir bi marka olmasından dolayı da denediklerimin arasında en iyisi daha önce de chicco nun multiway modelini kullandım yalnızca 4 ay kullanabildim,kraft twıst bi ı ark ım önermişti uzun bir süredir kullanıyorum hala hiçbir problem yaşamadım eğer bikerelik iyi güzel bişey alıyım diyosanız bebeğinize kesinlikle Twıst modelini öneriyorum.


mummymelo

Concord kullaniyorum ama simdi olsa kesin maxi cosi mura alirdim. Bizim kiz 3. Aydan sonra ana kucagina sigmadi


melimeli

Bebe Confort Elea kullanıyoruz 1,5 yıldır ve çok memnunuz. Puset 13 kg, çocukla birlikte daha ağır oluyor. Şikayet edecek bir ağırlık değil, aksine yol tutuş ve denge açısından avantaj sayıyorum. Daha hafif ve 3 teker arabaların yolda tıngır tıngır sallandığını gördüm, bazı marka ve modelleri denedim. Sırtı 180' yatıyor, doğumdan itibarn kullanılabilir. Tentesi fermuar aracılığıyla daralıp genişliyor. Alttaki sepet yeterince büyük, benim aradığım bir özellikti. Kilit sistemi güzel, ön ve arka ayrı kilitleniyor, ön tekerlerin 360' dönüşünü kapatıp ileri-geri şekline çevirip bebeği uyutmak rahat oluyor. Bizim bagajımız büyük olduğu için boyut sıkıntısı olmadı ama hatchback arabanız varsa Elea sığmayabilir, sığsa da anca arabayı koyarsınız :) yine de şasiyi koltuktan ayırıp daraltabilir, koltuğun ayaklığını alta kıvırabilirsiniz origami gibi :D böylece iki parça halinde daha rahat da sığıyor.


Oto koltuğumuz da Bebe Confort, ondan da memnunuz. Yalnız şimdiki aklım olsa Axiss alırdım.
Bugünlerde Bebe Confort Mila'ya bakıyorum, baston puset ihtiyacımız var. Araştırma aşamasındayız.
Cevaplamak için Üye ol