3 aylık bebekle tatil

happymom soruyor: 4

merhaba,

bebeğim henüz doğmadan bize bir sürpriz yaptı. Onun için yaptığımız bir alışveriş sonrasında avm nin tatil çekilişine katıldık ve temmuz başında prag' a 3 gece 4 günlük bir tatil  kazandık. Tabi endişelerim var çok küçük olacak sağlığını ve düzenini bozarmıyız ? vize filan da gerekeceği için biran önce karar vermek gerekiyor. Başlamasak mı bu tatil işine diyorum ama gönlümde gitmekten yana :)sizinde fikirlerinizi alabilirmiyim ?tşk.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Yasemina

Bebegınız sansıyla gelıyor. Sadece bu bıle bır sebep olabılır Prag'a gıtmenız ıcın. Zaten kısa bır sure, hem de yaz. Cok sıcak da olmaz. Ayagınıza kadar gelmıs olan bu fırsatı kacırmayın.


ozgeozc

biz 3. ayını doldurduktan sonraki hafta Paris'e gitmiştik. Anne sütü ve gezerken pusette durabilme ve uyuyabilme konforunu sonuna kadar kullandık. O ağlayınca durduk, istediği zaman emdi, altına yapınca hemen değiştirdik, istediği zaman uyudu. Herşeyi ona göre ayarladık ama tüm Paris'i de gezdik. bol çeşitli kıyafet -body,yelek,hırka,battaniye de alırsanız umarım bir sıkıntı olmaz. umarım gidebilirsiniz, sevgiler..


firavun

ne uğurlu bir bebek,maaşallah!
biz oğlumuz 2 aylıkken Abant'a gitmiştik,arabayla.
emdi,temiz hava alıp güzel uyudu..sorunsuz bir tatil olmuştu..bize de çok iyi gelmişti..mümkünse 3 ayda bir çıkılmalı bence:)
iyi tatiler


happymom

çok teşekkürler cevaplarınız için, şansımızı deneyeceğiz bakalım umarım sorunsuz güzel bir tatil olur:)
Cevaplamak için Üye ol