Otel önerisi

bluebamboom soruyor: 7

17 aylık kızımızla tatil yapmak için otel arıyorum. Sahili kum olan, temiz, yemek problemi yaşamayacağımız (kızıma yemek beğendirmek biraz zor. O nedenle açık büfe tam pansiyon ya da herşey dahil bir yer olmalı), gidip de memnun kaldığınız ve astronomik rakamlar istemeyen (bütçemiz günlük kişi başı maksimum 200TL) bir yer önerebilecek olan var mı?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


Hfrajha

Tüm kriterlerinizi karşılayan bir oteldeyiz şu an, Voyage Belek ama gece fiyatı 375 tl.


bluebamboom

Teşekkür ederim, baktım az önce ama gideceğimiz tarihlerde de fiyatı bizim için yüksek kalıyor..


egokce

voyage torbada harikadır


nilayy

Limak Limra'ye kesinlikle tavsiye etmiyorum, öncelikle bunu söylemek isterim. Onun dışında crystal oteller grubunu çok beğeniyorum, çocuk dostu oteller. Çalışanları güleryüzlü, otel temiz... Fiyatları da uygun. crystal ptellerden birini tercih edebilirsiniz diye düşünüyorum.


defnecik35

Kuştur çocuk dostu bir oteldir. Tavsiye ederim:)


Kozzy

şu ankı fıyatlarını bılmıyorum , yıl once gıtmıstık. çocuklar acısından cok ama cok uygun bır yerdı. bız otel bınasında degıl vıllalarda kalmıştık. denıze en yakın vılla dıye rıca etmıstık ve bu sekılde ayırmışlar.

http://www.onyriaclarosresort.com/tr/Onyria-Claros-Beach-Spa-Resort.aspxmater

Kuştur? Hiç sanmıyorum. Sincaplar haricinde çocuklar için bir şey yok!( Temizlik dahil)(Benim düşüncem)  Megasaray, İberotel Side, Ela Quality.. Bildiklerim ve memnun kaldıklarımız. Cevaplamak için Üye ol