Ataşehir bölgesinde kreş yardımı

ArasFT soruyor: 5

Merhaba,

Ne kadar da zormuş çocuğunu emanet edebileceğin biryer bulmak...İnanıyorum ki içinize ne kadar sinse de gerçekten kendi çocuğunu emanet eden bir anne/baba referansı her şeyden önce geliyor.2.5 yaşında oğlum için kreş konusunda lütfen yardımcı olun.Düşler Şatosunun çok kalabalık olması tedirgin etti.Akd kids uyku odası yok.7deniz anaokulu çok az kişi,güvenilir geliyor ama tam emin olamıyorum.Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


bayselif

Şerifaliye yakın mısınız? MJS anaokulu na gitti benim oğlum , gayet memnun kaldık.AKD Kids ben hiç beğenmemiştim , uyku odası yok ve dil konusunda çok katı kuralları var , hatta bana bizzat dil hedefleri nedeniyle uyutmadıklarını söylemişlerdi.Bir arkadaşım da Küçük Şeyler den çok memnun.


ArasFT

@bayselif çok teşekkür ederim ..aslında orada oturuyorum ama mağlum alacak kimsemiz yok diye ofisin bölgesine bakmaya karar verdik..Küçük şeylere de mutlaka bakacağım.


Kozzy

ben oglumu o donemde atasehır yenı dunyalar anaokuluna vermıstım ve cok memnun kalmıstık.

aynı zamanda ya-pa anaokulunu da onerırım.


seldadefne20

Günümüzde okul öncesi eğitimin öneminin hepimiz farkındayız...Kaliteli alınmış bir okul öncesi eğitim öğrenciyi ilerideki başarılara hazırlayan en büyük adımdır,bu sebeple okul öncesi okul seçiminde tüm aileler gibi ben de çok hassattım...Kızım Defne’nin 2,5 yaşında başladığı ve 4 yıl boyunca hergün mutlulukla devam ettiği ilk göz ağrımız eğitim yuvamız Ataşehir Piramit Anaokulu ailesine dahil olduğumuz için hep mutlu olduk...Kurucu Müdür ve İngilizce öğretmeni kıymetli Zeynep Öğretmen birçok okul müdüründen farklı olarak sürekli sahada ve öğrencilerinin arasındadır...Onların gelişimlerine her an şahit olur ve her öğrenci onun için adeta kendi çocuğu gibidir...Bir eğitim yuvasında aradığınız sevgi,şefkat,ilgi, bunun yanında akademik gelişimse Ataşehir Piramit anaokulunu mutlaka ziyaret edip Zeynep öğretmenimiz ve kıymetli akademik kadrosuyla tanışın derim...


kanadaturk

Ben de kızım için özellikle Ataşehir de anaokulu bulmak için çok aramıştım. Ataşehir de İstanbul Kids Club ı tavsiye ederim. Birçok okul gezdim genellikle samimi olmanın aksine çocuk eğitimine ticaret zihniyet ile yaklaşmaları beni rahatsız etmişti. Sürekli şöyle eğitim böyle eğitim veriyoruz diyorlar ama sevgi, sıcaklık, samimiyet yok. İstanbul kids club'ın çalışan ekibi gerçekten çok içten çocuğumu bırakırken sanki ailemden birine teslim ediyorum gibi içim rahat. Çok kalabalık öğrenci almıyorlar bu da verimi daha çok arttırıyor. Bu yıl 3.cü yılımız çok iyi İngilizce konuşuyor. Profesyonel olarak cimnastik dersi  de verdikleri için bu sene lisans aldı kızım. Ben çok memnunum. Tavsiye ederim. Cevaplamak için Üye ol