nefrolog tavsiyesi olan var mı ?

cigdemabaoglu soruyor: 6

merhabalar. benim oğlumun sağ böbreğinde doğuştan grade 2 vur var. doğduğundan beri takip kontrol ve önleme yapmaya çalışıyporuz. nefroloğumuz academic hospital dan prof.dr.harika alpay hocaydı. kenisi marmara üni. pediatrik nefroloji bölüm başkanı. ancak maalesef academic hospital daki randevularını kapatmış. oğlum şu anda muhtemelen bir İYE geçiriyor. gerçi üreme 50.000..bazı hekimler bunu geçici ve tehlikesiz bir değer olarak buluyor. ama benim avcilen yeni bir çocuk nefreloğuna özelliklede özelde çalışan bir hekime ihtiyacım var. tavsiye ve tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

şimiden teşekkürler.

iyi geceler..

Bu soruyu cevapla


36 Cevap


yagmur16

Benim kardesim 3 yasında nefrotik sendrom geçirmişti. Bursa'da hastanede yattı kortizon tedavisi gördü vs.. Tavsiye üzerine istanbula Dr. Barbaros irdelmen e götürdük, suan 16 yasında hiçbir şikayeti kalmadı. Bağdat caddesinin hemen altında özel muayenesi var. Herkese gecmis olsun, Allah şifalar versin..


Madre

@babu: istanbulda Ilmay Bilge'ye gitmiştik biz de. Nişantaşı'nda muayenahanesi var. tavsiye üzerine gitmiştim, gerçekten ilgili, bilgili ve nazik bir dr ancak izmirdeki drumuzun çok iyi oldugunu ve ista gelmemize gerek olmadığını söyledi. ancak randevu defterinde yer almak kolay olmadıgı gıbı, oyle cep-mail ile hızlı bir iletişim şansı da yoktu...geçmiş olsun bu arada umarım önemli bir şey yoktur..


edamira

vodingde birşey çıkmazsa dmsa isteniyor mu acaba ?


babu

Yanitlariniz icin tesekkurler. Cocuk doktorumuza mail atip buradan aldigim isimleri danistim, Nese Hanim'a gidebilecegimizi soyledi. Ondan randevu alacagim.

Bu soru dahilinde yorum yapan tum arkadaslara da gecmis olsun bu arada...


MelekAnne

.


melihece

Melekanne merhaba benim kızımın tedavisini kısa zamanda sonuçlandıran prof. Dr. Faruk Öktem idi. Eğer iyi bir nefrolog arıyorsan canı gönülden tavsiye edebilirim. Geçmiş olsun
Cevaplamak için Üye ol