İlk diş

drusella soruyor: 5

4 aylık bebeğimin dişi patladı geçen hafta. Bir iki gün durdu ve şimdi dişeti şişkinliği içinde görünmüyor bile. doktorumuz o diş değildir çok erken diyor. ben de 4 aylıkken ilk dişimi çıkarmışım. ne yorum yaparsınız?


Bu soruyu cevapla


5 Cevap


nilinmasali

4. aya girdiğimiz hafta alt iki dişimiz cıktı,dişler patlamadan 2 gün önce doktora gitmiştik huysuzluğu için ,diş olabilir mi demiştim,doktor beyde bana '' ah bu anneler hersey ne cabuk olsun istiyosunuz'' diyerek gülmüştü :)


gulenozel

ABD menşeli nurtiria benzeri bir siteye uyayım, orda anneler 3 -4 aylık bebeklerinin dişlerini gösterir fotograf çekip yüklüyorlar, gayet de dış çıkarmış bebekler:) bence olabilir..


kem

büyük oğlum 4. ayını bitirdiğinde altta iki tane dişi vardı çıkma aşamasında falan değil bildiğin diş görünüyordu olabiliyor yani


drusella

teşekkür ederim cevaplarınıza :)  gulenozel site ismi verebilir misin acaba tabi  burada yasak değilse


gulenozel

Değil sanırım yasak. Babycenter.com, kendi bebeğiniz ile aynı ay dogan (benimki Mart mesela) bebek anneleri ile bir gruba üye olabiliyorsunuz ve bebeğinizin akranları neler yapıyor bilmek hoş. Bir de onlarda bizde pek bilinmeyen wonder weeks fln gibi kavramlar var farklı bakış acısı kazandırabiliyorlar tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol