egepol hastanesi

teztez soruyor: 7

merhaba ben 9 haftalık hamileyim..egepola dilek hanıma gidiyorum ama çok kararsızım bu yıl doğum yapan varmı egepolda fiyatlar nasıl sadece doktormu para alıyor.çok karışık kafam

 

Bu soruyu cevapla


7 Cevapsevfurkereym

benim aklımdada egepol hastanesi vardı.sonra doğum yapan arkadaşlarımdan duyduklarımdan dolayı vazgeçtim.izmir desiniz şifa hastanesini tercih edebilirsiniz.ben temmuz ayında inş orda doğum yapıcam.dr mine genç.çok tecrübeli bi dr.sezeryan olucam doğum ücretide 450 tl.öle bi hastane içinde çok iyi bir fiyat.sosyal güvenceniz varsa tabiki.muayeneside 35 tl.temizlik personel çok güzel.tavsiye ederim.


fures


benim doktorum dışardan, erken doğum riskim olduğu için egepolü önerdi.egepolde yeni doğan ünitesi olduğunu söyledi doktorum.
bense anestezi ekibini merak ediyrum,sorun yaşamak tabiiki istemiyorum ve ilk bebeğim aşırı korkum var doğumla ilgili..
hastanenin konforundan çok ekip daha da önemli gibi geliyor..
egepolde doğum yapanlar paylaşırmısınız


yoshimato

Egepol Hastanesinde epidural sezaryenla doğum yaptım.Özel doktorum doğum için Özel Sağlık ve Egepol Hastanesi arasında seçim yapmamı istedi ve bende eşimin doğuma girmesini istediğim için Egepolu tercih ettim.Doğum öncesi Halkla İlişkiler sorumlusu Emine Hanımla görüşüp eşimin doğuma girmesi konusunda bir sorun çıkmayacağına dair anlaştık.Epiduralim yapıldıktan sonra eşimin doğuma alınamayacağını öğrendim!Odada bebeğimin yatması için verilen şeyde muşambayla kaplı sünger yatak dışında ne bir çarşaf ne de başka bir örtü vardı!Gün içinde yapılan üç doz ağrı kesici yüzünden akşam 21.00 de hala ayağa kalkamamıştım ve sonda bağlanmadığı için yapamadığım tuvaletimin baskısıyla dikiş yerlerimde ağrılar iyice artmıştı!Akşam nöbetinde bizimle ilgilenen hemşire ağır bir parfüm ve yoğun sigara kokuyordu! Gece rahat uyumak için bebeğimin emmesine rağmen mama vermeyi teklif etti ve beni bilgilendirmediği için tüm gece uyuyup emmeyen bebeğim yirmidört saat geçmesine rağmen kakasını yapamadı ve ertesi gün kıvranıp durdu!Hastaneden çıkarken verilen raporlarda bebeğimin kan grubu yoktu,nedenini sorduğumuzda özel istekle ve ekstra ücretle kan grubuna bakıldığını söylediler!Doğumdan beş gün sonra işitme testi için tekrar hastaneye gittik ve bebekte sarılık oldugunu soyleyip kan testi yaptılar,cıkan yuksek degerlere gore cocuk doktoru anne sutunu azaltıp mamaya baslamamı onerdi!Bebeğimin özel doktoruna ulaşıp bu tedavi şeklini söylediğimde kesinlikle böyle birsey yapılmaması gerektiğini mama ile birlikte emen bir bebeğin emmekten vazgeçmesine neden olabileceğimizi soyledi ve bol anne sutu ve suyla bir gunde sarılık gerilemeye basladı! Sonuç olarak Egepol Hastanesinden hiç memnun kalmadım! Orda doğum yapmayı düşünenlere tavsiyem daha tecrübeli bir hastaneyi tercih etmeleridir!


sevfurkereym

ben 1 temmuzda şifa hastanesinde doğum yaptım.çok çok memnun kaldım.personel drum hemşireler çok ilgililerdi.ben doğuma gireceğimde fazlasıyla heyacan stres korku vardı.ameliyathaneye girdiğimizde hemşirelerede söyledim.beni sakinleştirmek için ellerinden geleni yaptılar.sohbet ederek beni bilgilendirdiler yapacaklarını korkum heyacanım onların desteği sayesinde gitti.doğumdan sonrada bebeğimin emip emmediğini sürekli kontrol ettiler ve uğraştılar,çünkü gögüs ucum hiç yoktu.gögüs ucu pompası getirip uğraştılarda.sorunsuz bi doğum gerçekleşti.doğum yapacak olanlara tavsiye ederim.

 


menay

.


duygu84

  Selamlar, bende haziranda egepolde doğum yaptım. Benim doktorumda Dilek hanımdı.

700 tl gibibir rakam ödedik,ama çok memnun kaldık. Gerek hijyen gerek ilgi alaka harikaydı. tavsiye ederim. Ayrıca oğlumuzun sünnetinide orda yaptırdık. Cevaplamak için Üye ol