izmirde kalça ultrasonu

necibea soruyor: 8

İzmirde bebeğime kalça ultaronu nerede çektirebilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


oglumicin

biz alsancak kahramanlarda bir yerde çektirmiştik... ama adını unuttum.. istersen akşam eve gidince bakıp sana söyleyebilirim.. ya da bizim doktorumuz hasan özkan ın ofisini arayıp ordan öğrenebilirsin...


erguldogan

kent te var diye hatırlıyorum. orda olmuştu bizim tetkikler.


sevfurkereym

bizde yarın kalça filmi çektireceğiz.özelde çektirmeyi düşünmüştüm ilk başta ama 60 ila 90 tl arası para istediler.birde bazı arkadaşlarım para uğruna problem varmış gibi gösteriyo bazı yerler diince vazgeçtim.yarın buca kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesine götürüceğim.bebek dostu hastane seçildi zaten.doktorlarıda gayet iyi.sgk güvencem varken vede böle bi hastene varken başka yerde çektirmeyeceğim.çocuklarımı götürdüğüm doktorumuzda aynı fikirde.


ritalar

özeller cok pahalıya yapıyorlar. behcetuz da o kadar kısa ve o kadar kolay 1 işlem ki... sabah gidip sıra almak ve klimalı koltuklar da oturup çağrılmayı beklemek..

devlet hastanelerinden cok korkan 1i olarak cok rahat halletiğimizi söyleyebilirim bu işlemi..ceyla

buca doruk tıp merkezinde çektirdik.çocuk doktoruna rica ettik gerek görmediği halde ultrason yazdı ve çekildi böylece sgk ödedi sadece muayene parası verdik.hamileliğimde orada takip edildiği için orayı tercih ettim.


ceyla

doktor yazmaz özel çektirirsenşzde 54 tl ye çekiyorlardı.iyi sonuçlar alın inşallah


gardelya

basmane şifada hem işitme testi hem kalça ultrasonu yapılmıştı


cadaloz_30

biz çınarlı doğum hastanesinde 70 tl'ya çektirmiştik. ocak ayında. ama bornova trafik hastanesinde ssk 'lılara ücretsiz çekiyormlarmış. ayrıca karataş 'tada 90 tl karşılığı çekiyorlar.


Cevaplamak için Üye ol