Buzluktaki annesütlerimi ne yapayım??

marina27 soruyor: 6

Oğlum 6ay sadece anne sütüyle gitti. Ben çalıştığım için öğleden sonraları sütümü sağdım. 4. Ayından sonra biberonu reddetti batıysak sağdığım sütü içiremedik ,kaşık maşık herşeyi denedik. Şimdi kahvaltıya başladık, buzluktaki sütlerimden önce bebe bisküvisiyle denedim hiç yemedi, ekmekle denedim onu da yemedi. Hatta elimle yedirdiğim yumurta ve peynir dışında hiç kahvaltı yemedi. Ben bu sütleri nasıl değerlendirebilirim başka türlü. İçmediği annesütlerimi dönerken çok moralim bozuluyor:(

Bu soruyu cevapla


26 Cevapmarina27

:/ yazık olmuş. güzel bişeymiş aslında, ama dediği gibi herkesin bu konuya bakışı farklı. yardımcı olucam derken böyle yanlış anlaşılmak da var..


sappho

Bence satılığa çıkar arkadaşım,altından daha değerli şimdi onlar,alıcısı mutlaka çıkar, iki damlası için çok şey feda edecek anne gördüm:)))))


defne_sukran

ben hala anlayabilmiş değilim markaannedeki süt paylaşımının neden bitirildiğinisappho

defne-şükran!!

Evet haklısın vardı öyle bir kampanya;ancak işin dini boyutu akıl almaz yerlere ulaşınca bitirdiler.Süt kardeşlerin ileride birbirlerini tanımadan evlenmesinin günah olması başta olmak üzere daha bir ton şey işte!!!!! zaten çok riskli bir kampanyaydı.Sağlık açısından da öyle. Örneğin, ben emzirirken beslenmeme çok ama çok çok dikkat ederdim. ama bazı emziren annelerin kola,kahve hatta sigara alkol aldığını görüyorum,şok oluyorum. Ne yapayım ben böyle anne sütünü????? en vasat mamayı tercih ederim bu süte öyle değil mi?


defne_sukran

 yani evet gelecekte böyle riskler yaşanıcaksa ve anneler yediğine içtiğine dikkat etmiyorsa bende istemezdim şahsen sappho
Cevaplamak için Üye ol