doğum sonrası korse kullanımı ve çatlak kremi?

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


sevfurkereym

bu soruyu bende sormuştum burada mustela die bi krem önerdiler.biraz pahalı geldi bana tercih meselesi.kakoa ve badem yağı kullanıp memnun olanlarda var.nettende bakarsan bu yağların çatlaklıklar üzerinde etkisi olduğuda yazıyo.deryazade

hicbirine inanma hepsi külliyen yalan. ben ne kremler, ne sporlar, masajlar denedim onlara verdigim para ile belki suan yeni bir araba bile alabilirdim cünkü gecen gün hesapladik esimle hepsi asagi yukari 2bin euro. sonuc? hala catlaklar var. gerci ben dogumdan sonra doktorumlada konusmustum bu catlak-kremleri vs. hangisini önerirsiniz diye. oda bana: anne olmanin tadini cikarmaya bakin böyle detaylara takilmayin kremler bi ise yaramaz bu catlaklar genlerden geliyor bazi kadnlarda hic olusmazken bazilarinda karin+göbek bölgesi tamamen degisebiliyor demisti.


sevfurkereym

her vücüt bir değildirki.sizde faydası olmadı die herkesde öyle olacak die bir kaide yok.siz galiba biraz fazla takıntılı davranıp para harcamışsınız.doğal yöntemler her zaman işe yarar.hiç bi yan etkiside yok.zaten tavsiye ettiğim yağlarda pahalı bile değiller.denemekte fayda var.kullanan arkadaşlarımdada bizzat şahit olduğum için tavsiye ettim zaten.


cadsiz

doğum sonrası çatlakların giderilmesi için sadece lazerle tedavinin işe yaradığını duymuştum. çatlakların genetik olduğunu benim doktorum da söylemişti, ancak siz yine de önlemeyi deneyin en azından azalabilir demişti. ben de hamileyken, mustela, kakao yağı(body shop), acıbadem sütü kullanmıştım ve gerçekten de anneme, teyzeme oranla azalma çoktu ama hiç olmadı diyemem..
korse ben giymedim ama pişmanım.. denemenizi tavsiye ederim.. yarıyor diyorlar..


yolcu

deryazadeye kesinlikle katılıyorum. ben de kremler hem kimyasal hem pahalı diye bitkisel yağları kullandım. bübchenin bebek yağını sürüyorum hala. sonu. 8 ay çatlamazken 9 aya girdiğim ilk hafta çatırt! iyi ki tonla para vermedim kremlere. çünkü ben de genetik olduğuna inanıyorum bu işin. annem de annanem de çatlamış. ben şimdilik onlara göre daha az çatladım ama çatladım işte...ayrıca galiba ergenlikte kilo alıp verirken vücudunuzda çatlak oluştuysa hamilelikte de çatlıyorsunuz. mevsimin gelişi baharından belli oluyor yani :)Cevaplamak için Üye ol