Isilik mi olduk???

Tubi_ soruyor: 3

Bora'nin bezinin yan bantlarinin oldugu bolgede bacaklarina dogru ve tam belinde kucuk kucuk kirmizi puturler var,bazilari da kucuk sivilceler gibi beyaz uclu.bepantene merhem suruyorum ama hala kipkirmizi. Isilik bu mu acaba ?baska onerisi olan var mi?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ozgu_naz

ben de merak ediyorum bu konuyu.kızımda da var ayırt edemiyorum isilikmi alerjimi. sırtında biraz.gidicez galiba gene doktora.bıktılar beni görmekten:)


Tubi_

ekoanne bezli bolgesinde de var.kisa bir sure once soguk alginligi gecirmisti kulaklarinda iltihaplanma da oldu .antibiyotik kullanmadan atlatmistik .aslinda poposunda da mantarimsi birsey farketmisti dokturu bez markasini degistirdigimiz icin oldu sanmistik kortizonlu bir krem yazmisti ama once bepantene kullanin dedi kortizponlu kreme gerekkalmadanbepantene gecirdi bu kizarikliklarda ona benziyor diye bepantene surmustum tavsiyene uyup dermatologa gitmek en iyisi olacak galiba


Tubi_

çok teşekkür ederim ekoanne ,teşhisin doğruymuş  iyi ki tavsiyeni dinlemişim .doktoro gittik henüz mantara dönmemiş ama tam zamanında mudahale etmişiz bir iki krem verdi. dün kullanmaya başladık bugün etkisini gösterdi.
sevgilerimleCevaplamak için Üye ol