Tubitak erken çocukluk donemi kitaplari

AylinPoyraz soruyor: 10

Tubitak kitaplarıni İstanbul'da nereden satın alabilirim?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


Deniz06

D&R'larda var.


CiciAnne

D&R, Kabalcı gibi büyük kitap evlerinde ve çocuk kitapçılarında bulabilirsiniz. (Avrupa yakasında  düş evi, Anadolu yakasında koza çocuk kitaplığı var)


revve

Carrefour'un kitap reyonunda var


ayberke

Migros


hande_g

remzi kitabevlerinde var, ayrıca hangisini isterseniz 1 hafta içinde getirtiyorlar..AylinPoyraz

Çok teşekkür ederim.İstinye Carefour' dan aldım.Sevgiler...


AylinPoyraz

Çok teşekkür ederim.İstinye Carefour' dan aldım.Sevgiler...


skisac

Kitabı incelediniz mi? Nasıl yararı olabilecek bir kitapmı neler anlatıyor, eğer işe yarar bir kitapsa bende alabilirim.AylinPoyraz

Merhaba,

Kitap bizim ufaklıklar için henüz erken olmakla birlikte, ben beğendim. Hafta sonu  arkadaşımın 5 yaşındaki kızına hediye ettim. Nasıl kullanılacağını anlattım. O çok mutlu oldu bu hediyeden:)

Bizim için de bir tane daha alacağım. Kitap çıkartmalardan oluşuyor. ilk syafalarda seçtiğiniz kitaba göre( deniz canlıları, kelebekler ya da çiçekler)  silik bir resim ve yanında açıklamalar var, o açıklamaları okuyup / anlatıp genel kültür için sonra da çıkartma sayfalarına gidip aynı resmi bulup oradan çıkartıp gidip ilgili sayfasına yapıştırıyorsunuz.

Dediğim gibi bizimkiler için erken ama sadece şekli gösterip, çıkartmayı oradan alıp gidip sayfasına yapıştırma işlemini bizim yaptığımız/ bizimkilere de yırtılma ve buruşma riskine karşı denemeler yaptırdığımız oyun/ ziyan:) için şimdi de kullanabiliriz.

Kitap Batu'nun çok hoşuna gitti hemen kurcalamaya başlamıştı ama ben bu kopyayı hediye götürmeye karar verdiğim için ortadan hemen yok ettim. Fiyatı 8 TRL...Görüşmek üzere...


larem35

aylınpoyraz bahsettiğiniz serinin kelebekler kıtabı var bizde yeni aldık kelebek hastası oğluma sadece bakmakla yetınıyoruz şimdi çıkartmaları yapıştırma işşini ileriki yıllara bıraktık.


ama tubıtakın erken çocuk kitaplığı serisi var.ozellıkle golde ve guneşlı bir gun bizim favorilerimizden bu kıtaplara bakın istersiniz birde.eminimkı batunun çok hoşuna gider..


Cevaplamak için Üye ol