Kaşıntı sorunu

Puccanne soruyor: 9

Alt tarafım feci kaşınıyor.carsamba gunü doktora gittim spiral kontrolü için ultrasonla baktı spiral körumaligi yüksek dedi alt tarafımda kaşıntı var dedim enfeksiyon vardedi fitil verdi antibiyotik verdi dün ve bugun kullanmaya başladım ama bugun kaşıntım arttı sanki.dudagi dediğimiz yer feci şişti hafta sonu doktorda yok nedir sizce oluyorum kaşıntıdan artık ağrıda yapıyor:(((

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


melihece

bende de olmuştu doğumdan sonra o fitil ancak 2. veya 3. günden sonra rahatlatıyo temiz ve kuru tut krem sür verdi mi doktor krem?


melihece

bu arada hangi fitili verdi ve emziriyor musun?Puccanne

Evet verdi zalain %2 krem zalain fitil verdi evet emziriyorum suan ağlamak uzereyim:((


melihece

o fitillerin en iyilerinden biri neo penotran fitil ama birkaç saat emzirmemen gerekiyor ki zalain de de öyle keza krem için travogen i öneririm hem çok rahatlatıyor hemde emzirebiliyorsunPuccanne

Trovagen pisik kremi değil mı yaaa.bide nasıl yani bem yatarken koydum fitili ve kiZim uyandı emzirdim birsey olmuşmudur.doktor yatarken kullan dedi ve mecbur kiZim uyaninca meme veriyorum.o dediğin fitili herkes kullanabiliyor mü?


melihece

travogen enfeksiyon ve mantarlar için de kullanılır ve gayet başarılıdır. benim dediğim fitili bu sorunu yaşayan herkes kullanabiliyor. bir seferden herhangi birşey olacağını zannettmiyorum ama geçen gün aynı şey başıma geldi eczacı emziriyorsan kesinlikle zalain alma süte geçiyor içinde yazıyor dedi monurol diye tek kullanımlık bir şase var suya katıp içiyorsun üriner sistem enf. için dr um doğumdan sonra verdi emziren anne de sorun yaratmıyor. ben monurol ve travogen ile bir gece de çözdüm olayı hem cok sık emen kızım acısından da problem olmadı. 


kısacası tavsiyem monurol+travogen dir 1 hafta önce kullandım ben.


Puccanne

Tmm canım cok saol valla bitmiş durumdayım dediğin ilaçları bende alıncam inşallah gecer ve bir daha basıma gelmez.ilgin için saol.


melihece

rica ederim canım


Gamze_Fatih

mantar kalıcı olabiliyo fitil geçiriyo sadece bendede aynı tarif ettiğin durumlar wardı hala war :(((


Cevaplamak için Üye ol