Sabiha Paktuna Keskin-Anaokulu Dergisi

serraa soruyor: 4

Merhaba,

Sabiha Paktuna Keskin'in "Anaokulu" setini alıp memnun olanlar varmı acaba?Oğlum kreşe gitmiyor kitaplarlada oldukca ilgili,denemek istiyorum ancak fikirlerinizi almak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Ervinveannesi

ben aldım ve hem görsellerini hem alıştırmaları gayet iyi buldum..Kızımla düzenli yapmaya başladık ama onun yaşının üstüne çıkınca ara verdim..Bizimki çok sevmiş olacak ki anneee hadi ders çalışalım demeye devam etti bir süre..


ipek_35

Evde olacak iş değil bu...kreşe bizimkide gitmek istemiyordu zorlaya zorlaya alıştı biraz fedakarlık göstermeniz azim göstermeniz sabır göstermeniz lazım  cocuklar evde sosyalleşmezler..yaşıtlarıyla inanın daha mutlular, hersey göre gör.


Ervinveannesi

Zaten kreşe gitmesin alın bu seriyi evde sadece bunu yapın diye bir şey bence de olmaz..Elbette sosyalleşmesi yaşıtarı ile birlikte olması gereklidir..Bunu sağladığınız taktirde ek olarak sizde evde bu seriden faydalanabilirsiniz..
Eğer çalışmıyorsanız 5 tam gün yerine yarım zamanlı(3 tam gün yada 5 yarım gün) göndererek kalan zamanınızda bu setten faydalanabilirsiniz diye düşünmekteyim..
Ben öyle planlıyorum..En azından 3-4 yaş aralığını..


serraa

Kreşe gitmediği için almak istiyor değilim.kreşe alternatif olarak görmedim.dergi ve kitapsever bir çocuk olduğu için kullanıcılardan memnuniyetliklerini öğrenmek adına yardım istedim.yanlış anlaşıldım sanırım:)Cevaplamak için Üye ol