Hamile olabilir miyim?

ilke_esma soruyor: 10

merhaba arkadaşlar,


bir süredir bebek istiyoruz ve korunmuyoruz. normal seyrine göre bugün adet olmam gerekiyor. ancak siyah bir akıntım var, normalde hiç böyle olmazdı yani adet normal bir kanama ile başlardı. acaba hamile olabilir miyim? bir hafta önce de lekelenme tarzında ufak pembemsi bir kanamam olmuştu. ama bugün siyah akıntıyı görünce korktum. biraz ağrı da var karnımda. dün gece ise kasığımda kasılmalar oldu...net bir bilgi bulamadım. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? 

Bu soruyu cevapla


134 Cevap


moremi

sevgili 28nisan:))hamilelik söz konususuysa eğer karamsarlığı atmak gerekiyor üstünüzden.şimdi hemen herşeyin çaresi var.yeterki siz istekli olun ve yılgınlığa kapılmayın.o test sonucunu beklemek de apayrı bi heyecan doğrusu..


melihece

moremi inan ben de sadece 28nisanın durumunu merak ederek acım. yirmisekiznisan cok büyük bir merakla sonucu bekliyorum saat kacta belli olacak? dilerim allah gönlünüze göre verir:)


ilke_esma

merhaba melihece :) saat 15:30 da çıkar sonuçlar dediler. ben iş yerinden çıkamayacağım için doktordan telefonla bilgi vermesini rica ettim, telefonla öğrenicem yani durumu. 


İstanbul'a da kar kış tam zamanında geldi, elimi kolumu bağladı :( 


melihece

daha erken de belli olabiliyor daha 3 saat var ya:)) arada bir arayıp kontrol mu etseniz:))))


ilke_esma

sevgili melihece ve bayselif siz bu mesajları yazdığınızda ben de hastane ile konuşuyordum zaten, kalplerimiz birmiş :) saat 13den sonra tekrar arayın büyük ihtimalle gelmiş olur dediler. DoRuK_DiLeKhiç tanımadan birinin durumuna heyecanlanmak ne kadar tuhaf ama çok heyecanlandım bende bekliyorum :S


ilke_esma

çok teşekkürler dorukdilek... ben de çok heyecanlıyım ama herhangi bir kötü sonuca karşı da kendimi hazırlamaya çalışıyorum...


melihece

kötü demeyin . sonuç olumsuz çıksa da siz niyetine girmişsiniz artık bebek sahibi olmanın . bugün olmaz ise yarın olur:) ama eger varsa calsın davullar modunda olacağız sanırım topluca:)))))ilke_esma

ayyy yüzümde gülücükler açtı yazınızı okuyunca melihece :) gerçekten çok istiyorum, ne kadar kalpten istediğimi bir tek sizler anlayabilirsiniz zaten :) 


mert_mert

bende adetime 2 3 gün kala idrar testi yapmıştım eczaneden alıp.iki çizgi ama teki silikdi.beklenmeyen bir gebelikdi burda arkadaşlara sormuştum herkes hamilesin demişti ve 1 hafta sonunda kandan baktırdım hamileymişim.şuan 12 hafta oldu.bende heyecanlandım ayağımı sürtüyorum hemen sizede bulaşşın:)) heyecanla sonucu bekliyorum inşallah hayırlısı neyse o olsun eğer yok isede üzülmeyin allahın takdiridir hayırlısı budur deyin kendinize.dualarınız kabul olsun canı gönülden.
Cevaplamak için Üye ol