Hamile olabilir miyim?

ilke_esma soruyor: 10

merhaba arkadaşlar,


bir süredir bebek istiyoruz ve korunmuyoruz. normal seyrine göre bugün adet olmam gerekiyor. ancak siyah bir akıntım var, normalde hiç böyle olmazdı yani adet normal bir kanama ile başlardı. acaba hamile olabilir miyim? bir hafta önce de lekelenme tarzında ufak pembemsi bir kanamam olmuştu. ama bugün siyah akıntıyı görünce korktum. biraz ağrı da var karnımda. dün gece ise kasığımda kasılmalar oldu...net bir bilgi bulamadım. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? 

Bu soruyu cevapla


134 Cevap


ilke_esma

bana çok büyük destek olan sevgili arkadaşlarım, doktor ile görüştüm.


bhcg değerim 336 çıkmış. ama çok küçük dedi bir hafta içerisinde tekrar test yapalım dedi. ne düşüneceğimi hissedeceğimi bilemedim. ellerim titriyor şu an yazarken. 


moremi

28nisan sonuç çıktımı.ya üstünüzde baskı olmuş gibi olmasın ama merak ediyoruz.


Pasazdm

Hadi bakalım hayırlısı olsun inş...


ilke_esma

arkadaşlar ben pek anlamıyorum son adet tarihim 12 aralık. buna göre çıkan değer ile ilgili bir yorum yapılabilir mi acaba? 


mert_mert

4 haftalık gebesin hadi hayırlısı diyelim çok sevindim..ilke_esma

sevgili mert_mert çokkk teşekkürler....korku, heyecan tavan yaptı sevinemiyorum bile sanırım. duygularımdan emin değilim. allahım inşallah sorunsuz devam etsin. bana dua edin lütfen. 


moremi

ayy çok sevindim ya bu kadar olur.inşalah Allahım tamamına erdirsin


ilke_esma

çok teşekkürler moremi içim kıpır kıpır nasıl anlatsam :) sence bir sonraki kan testi için ne zaman gitmeliyim 1 hafta dedi ama çok uzun geldi bana :) moremi

evet dr.unu dinle bir hafta sonra iyi bi zaman.yani beklemek zor geliyo ama daha kesin olur sonuç


mert_mert

eğer içinde halen şüphe varsa 2 3 gün bekle veya en azından adet tarihinin geçmesini bekle.daha 4 günün var sanırım.hamilesin işte 1 hafta bekle ne olucak :)) Cevaplamak için Üye ol