Hamile olabilir miyim?

ilke_esma soruyor: 10

merhaba arkadaşlar,


bir süredir bebek istiyoruz ve korunmuyoruz. normal seyrine göre bugün adet olmam gerekiyor. ancak siyah bir akıntım var, normalde hiç böyle olmazdı yani adet normal bir kanama ile başlardı. acaba hamile olabilir miyim? bir hafta önce de lekelenme tarzında ufak pembemsi bir kanamam olmuştu. ama bugün siyah akıntıyı görünce korktum. biraz ağrı da var karnımda. dün gece ise kasığımda kasılmalar oldu...net bir bilgi bulamadım. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? 

Bu soruyu cevapla


134 Cevap


ilke_esma

melihece çok çok teşekkür ederim, desteğiniz yardımınız için tekrar sağ olun. aminn inşallah:))


ilke_esma

teşekkürler arkadaşlar ben de vajinal ultrasyon konusunda tereddütlüydüm de çok mu abartıyorum acaba diyordum sizin de böyle düşündüğünüze sevindim. 


ilke_esma

kayaveannesi ve yie arkadaşlarıma da iyi dileklerinden dolayı kocamaann sevgilerimi gönderiyorum. çok teşekkürler. :)


moremi

ilerleyen zamanlarda da cinsiyeti belli olunca isim önerilerimizide beklersin sen şimdi:)))heyuu


velvele

benim doktorum da vaginal ultrasona gerek yok ama zararı da yok demişti.zaten şimdi keseyi görsen  bir dahaki sefer kalp atışı için aynı beklemeyi heyecanı yaşıyacaksın  bunun sonu yok:)) .annelik sabır işiymiş bunu acayip sabırsız bir insan olarak diyorum:)))ilke_esma

evet her şey sorunsuz devam ederse benden kurtuluş yok. :) sağolun arkadaşlar insanın desteğe o kadar ihtiyacı oluyor ki en iyi siz bilirsiniz. ben de çok sabırsız aceleci bir insanım velvelecim :) vallahi kalbim yerinden çıkacak. :)


ilke_esma

 narkissos ve bayselif arkadaşlarım çok teşekkürler çok :) okuduğum her güzel yorumla kalbimde kelebekler uçuşuyor sanki. iyi dilekleriniz için sağolun. :)


dilek80

Yirmisekiznisan ben iş yerinde heyecanla sonucunu bekliyordum ve göz yaşlarıma hakim olamadım. Hoşgeldin anneliğin muhteşem ama bir o kadar da zorlu dünyasına.... Allahım isteyen Herkese bu güzel annelik duygularını yaşatsın inşallah...Sanırım 2-3 hafta sonra minicik atan bir kalbin sesini duyacaksınız, işte o zaman taşıyacağıan büyük sorumlulğu bütün yüreğinde hissedeceksin.... Allahım sağlıklı, analı, babalı kucağına almayı nasip etsin.ilke_esma

sevgili dilek80 yazdıkların beni de çok duygulandırdı çok teşekkür ederim. hiç tanımadığım insanlardan bu kadar güzel sözler duymak beni çok mutlu ediyor. Allahım tüm evlatları anne babalarına bağışlasın. :)


nnunnis

allah tamamına erdirsin sizin adınıza çok sevindim.Cevaplamak için Üye ol