birmax mı fotomagnet mi?

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


35 Cevap


My_LadyBird

ben fotomagnet in sayfasını inceelmiştim ama nedense birmaxtakiler daha orjinal duruyor ve gösterildigi gibi kalın ve renkleri güzel diye belirten arkadaşlar var.. fotomagnet sanki düz baskı gibi hani arka fon bile çalışılmıyor daha basite indirgenmiş ordakiler.. benim nacizane fikrim bu belkide tam tersidir ama birmaxa yaptırıp memnun kalanlar çok fazla..


iflah_olmaz

teşekkürler:-))


My_LadyBird

rica ederim dogum gününüz yakın galiba:) bende nasip olursa çok istıyorum yaptırmak :) google de birmaxı aratırsanız yaptıranları görürsünüz yorum elde etmiş olursunuz:) şimdiden nice yıllar dogum günü kutlu olsun oglunuzun sizinde anneliğinizin bir yılı doluyor sizi de tebrik ederim..


iflah_olmaz

evet 29 mayıs:-))çok teşekkür ederim:-))çok heyecanlı oluyomuş 1. yaş doğumgünü.diş buğdayında şeker yaptırmıştım.bunda magnet düşündüm. birmax  daha orjinal  duruyor.ama 10 tane lazım bana.20 tane çok fazla:-))bu nedenle fotomagnette yaptırıcam.


My_LadyBird

ben diş bugdayı ve 6 ay kınası yapmayı çok istemiştim ama bir türlü nasip olamadı ikiside :( öyle olunca dogum günü için çok özeniyorum çok hevesleniyorum :( farklı şeyler arıyorum.. beni şimdiden heyecan bastı desem yeridir.. fotomagnette yaptırdıktan sonra eklerseniz magnetinizi görmek isterim ..iflah_olmaz

tabi tabi bu sayfaya eklerim mutlaka:-)))


My_LadyBird

teşekkürler:) inşallah istediginiz gibi olur magnetiniz.. birmaxın sayfasında magnetin kalınlıgını gösteriyor size fikir veremsi açısından bakarsınız şimdi fotomagnetin sayfasını inceliyordum istediğin kadar yaptırabiliyorsun hiç limit koymamışlar bu yönü güzelmiş..


iflah_olmaz

evet evde küçük bir parti olucak.fena modeller yok.çok yaptıranda var.görücez bakalım:-))My_LadyBird

gönlünüzden gecen gibi olur inşallah :)


iflah_olmaz

evet çok iyi olur.birmaxa mı yaptırdınız?Cevaplamak için Üye ol