Humana çayı

arda2013 soruyor: 6

Merhabalar,

humana çayı kullanan varmı sütü arttırıcı etkisi varmış

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


sappho

Ben kullanmıştım o kötü tadına rağmen, bir değişiklik olmamıştı bende.Belki siz de işe yarar.Ama bir avuç kuru dut yeyip üzerine bolca su içtikten sonra sütüm çok artardı.Bu arada,kuru börülce salatası, yeşil salata,komposto,hoşaf da süt arttırma konusunda bende bayağı işe yarayan yiyeceklerden olmuştu. Üzerine bolca su içiyordum tabii yedikten sonra.


arda2013

şu an 34 haftalık hamıleyim ben de  hergün bir miktar dut yiyorum hazırlık olsun diye:)


Ezgi_MertBora

Hurma , rezene cayı ve dut onerienler aradında ben şahsen faydası olduguna inananlardaın. Humana stıll tea doğumdan sonra içiliyor ama. Bitki cayıseviyorsanız tdı kotu gelmez. Ben onun da faydası oldugunu düşünüyorum. Ama en ıyısı malt içecekler. Imnu malt vardı toz. Kahve tadında. Bulursanız onu oneririrm bir de. Hayırlı doğumlar :)


mother_of_sons

en çok süt yapan şey sudur, su içmek için tatlı v.s yemeye ihtiyaç duyanlardansan o ayrı.. (bazı insanlar durup dururken su içemez ya o açıdan, zira günde 3 lt falan içmelisin) sadece su içersen +kilo almaz hatta kilo verebilirsin. yani süt olması için başka şeylere ihtiyaç yok.


+ humana still tee öyle abartıldığı gibi şakır şakır süt artırmıyor, ama hafifçe etkilediği doğru kendi adıma.


kuzeynep

Humanadan mı bilmiyorum ama inanılmaz sutum vardi. Cayı da severek içiyordum 3 lt su ve en önemlisi dinleyebilmek. 1 saatligine yatıp kalkarken havlu koyuyordum sütlerin taşıyordu. Rahat olursanız sütünüzde bol olur.


bocuay

Doktorum sutumun bol olmasi icin en az 3 litre su içmemin ve dinlenmenin yeterli olacağını belirtti. Zaten amniyon sıvısı problemim oldugu icin en az 3 litre su iciyorum, aynı miktarda su içip bebek doğunca da eşimle annem beni dinlendirirse tamam :)Cevaplamak için Üye ol