aktivite ,spor ,sosyalleşme

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Secil_

İstanbuldaki durum nedir bilemiyorum yalnız İzmir'de ŞAvkar cimnastik var,ben de kızımı yollamak istiyorum,burada 3 yaştan itibaren alıyorlar.Benimki 2,5 yaşında.sizinkini de alsalar alsalar anca bebek yogası yapan yerler alır,anne-bebek yogası filan yapan yerler var,biliyorsunuzdur muhtemelen.Luna parklarda vs.. lerde tranbolinler oluyor,sizinki de benimki gibi çokkk hareketli ve zıp zıp bir çocuksa trambolin çok iyi geliyor,tavsiye ederim :)
sevgiler


annevebebis

zeynep sana yoga değil de zıp zıp zıplayacağı enerjisini atacağı bir şey lazım bence de. en güzeli topark ile haşır neşir olabileceği yerler diye düşünüyorum. açık hava yani bence. kapalı alanlara tıkmaya gerek yok çocuğu. doğa, onların tüm enerjilerini çekecek kadar geniş ;) çamlıcaya çıkın, nezih piknik alanlarına falan gidin haftasonları. hoplasın zıplasın. maltepe sahilinde birşeyler vardı çocuklar için bir zamnlar ama bir araştır istersen gogıldan.


Secil_

http://www.savkarcimnastik.com/

Benim göndermeyi düşündüğüm yerin sitesi
isterseniz bir bakın,sitede yazana göre sadece İzmir içi şubeleri var.Telefon açıp İstanbulda da benzer yerlerin telefonunu bilip bilmediklerini sorabilirsiniz ya da netten araştırın isterseniz.Yalnız dediğim gibi sizin ki küçük henüz,yani benimki bile küçük,oradaki öğretmenin lafını dinleyip,söylenen hareketleri yapabilmesi lazım


Milford

Ben de benzer arayışlara girmiştim bir ara, ama gördüğüm kadarıyla, profesyonel olarak bu konuyla ilgilenen kurumlar genelde 3yaş sonrası kabul ediyorlar. MyGym'in deneme sınıfına katılmıştık, ama sabunköpüğü gibi geldi bana, kızım da keyif almadı orada geçirdiği zamandan. Çamlıca'daki E-bebek mağazasının üst katındaki Magic Park'ta, anneli oyun grubuna katıldık bir dönem. Oradaki programda spor/jimnastik dersi de vardı, öğretmen çocukları yakından takip edip eğilimine ve fiziksel kondisyonuna göre yönlendirme de yapıyordu. Kızım büyük keyif alıyordu, tam olarak spora odaklı olmasa da tavsiye ederim. Aynı oyun grubu programında müzik ve dans dersleri de oluyor, miniklerin enerjilerini boşaltmaları, sosyalleşmeleri açısından o da yararlı.


poseidon

bız 3 yasında degılız henuz. 15 yasından berı spor yapabılırler. evdekı yatakları yastıkları duzenleyıp de kendınız evde bırseyler hazırlayabılırısnız. yastıktan yastıga zıplama gıbı kanepeye dayadıgınız yataga tırmanma gıbı.... bız spor salonuna gıdıyoruz ama yurtdısındayız o yuzden bır yer onerısınde bulunamıcam. bızım spor yaparken resımlerımızden bır kac fıkır ednıebılırsınız. http://sudagidan.blogspot.ch/2012/11/spor-salonuna-gittik.htmlCevaplamak için Üye ol