3 yaşındaki oğlum için kurtköy çamlık civarında güvenilir kreş tavsiyeleriniz

Antrasit soruyor: 10

Merhabalar. 39 aylık oğlumu yakın zamanda kreşe başlatmayı düşünüyorum. Kurtköy Çamlıkta oturuyoruz. Daha önce Kurtköy için açılan konuyu inceledim ancak biraz daha güncel yorum ve tavsiyelere ihtiyacım var. Oğlumla şimdiye kadar hiç ayrılmadık bu yüzden alışma süreci biraz daha zor olacak. Bu süreci sağlıklı ve şevkatli bir şekilde yürütebilecek, bu yeri geldiğinde çocuğumun duygusal durumuyla içtenlikle ilgilenecek ve aileye detaylı, doğru bilgi veren, güvenilir bir anaokulu arıyorum. Açıkçası çocuğum diğer çocuklara göre daha duygusal bir çocuk. Bu yüzden öğretmenlerin samimiyeti ve yaklaşımı benim için çok önemli. Bir de tabiki her yönden “kurumun güvenilirliği”. Tavsiyelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


50 Cevap


zuuglnhl

Peki küçük şeylere başladınız mı acaba? 


nehirbahar

Merhaba Başladık 3 hafta oldu. Su an memnunum öğretmenler ilgili müdüre hanım oldukça bilinci biri . 


ustaezgi

Merhaba, küçük şeylerden hala memnun musunuz acaba? Ben de 3,5 yaşındaki oğlum için düzgün bir kreş arıyorum. 


nehirbahar

Merhabalar,

Evet memnunum ben. Nihal Hanım oklul müdüresi ve öğretmenler ilgili. Parlak inciler ile küçük seyler arasında kalmıştım. Ben oldukça memnunum . Soru sormak isterseniz özelden de mail atabilirsiniz. İlknur.kilikcier@numesys.com.tr mail adresim sormak istediğiniz sorular varsa konuşabiliriz. 


ustaezgi

Çok teşekkür ederim ilginiz için, mail atacağım.nehirbahar

rica ederim . i küçük olacak :) 


nehirbahar

maildeki i harfi büyük çıkmış i harfi küçük olacak demek istemiştim. 


ustaezgi

Aa evet :) tahmin ettim. Mail yolladim:)Balannesi

Merhaba,

3,5 yasındaki oğlumu gecen eylül ayında önve küçük seylere vermiş sonrasında parlak incilere devam etmiştik. Küçük şeylerde nihal hanm gerçekten cok ilgli güler yüzlü kendisine güven duydugum için kayıt yaptırmıştım ancak olula başlama sürecimizde izinli olması sebebiyle çok ciddi sıkıntılar yasadım oryantasyon sürecini yönetemedikler için aldım. 

Parlak incilere gelince bölgede fiziksel avantajı olan bi okul. Montesorri diyor ama oyle bir eğitm modeli uygulaması beklemeyin. Görüşmede okulu fiziksel özelliklerinden dolayı beğeniyorsunuz ve görüşmede hersey çok iyi.. pek çok sıkıntı yasadım okulda kurucuları herşeyi velilerden gizlemeye ve hiç sıkıntı sorun yokmuş gibi yansıtmaya çalışıyorlar. Öğretmen değişikliği, sınıf değişikliği gibi cok önemli değişiklikleri bile bilgi vermeden yapıyorlar, birde görüşmelerde çok şeffafız diyorlar. Çocugunuzla ilgili ve onu takip eden bir veli iseniz sizi sıkıntılı veli olarak nitelendiriliyorlar. Maalesef civarın en pahalı okulu ama değmez.. veli şikayeti eleştirisi olmasın diye olanları saklayıp farklı bilgiler veriyorlar . 


nehirbahar

Küçük seylere de benim kızlarım. Ben de ilk başlayacağım zaman Nihal Hanım 7 -8 gün olmayacaktı. O yüzden geç başlattım biraz kızları. Biz de pek bir sıkıntı olmadı. 

İyi bir okul bulmak zor gerçekten. 

Cevaplamak için Üye ol