kadikoy civari diyetisyen

dileksen soruyor: 5

Kadikoy ya da bagdat caddesi civari, iyi bir diyetisyen ariyorum. Onerileriniz neler? kimlere gittiniz, kac kilo verdiniz? kendim ugrastim ama bir diyetisyenle daha hizli sonuc alacagimi dusunuyorum, cunku su an ayda 500gr gibi gidiyor. hem cok az, hem de bazen geri aliyorum, sil bastan oluyor maalesef.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


kuzum

Bağdat caddesinde Ceylan Akiş*e gittim. Cadde üzerinde. Suadiye tarafında. 3 aydan kısa sürede 15 kilo verdim. Tabii emzirdiğim için de bu kadar çabuk oldu ama ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. 


ozgu_naz

diyabet vakfını öneririm size.göztepe şubesi.ben gitmedim ama gidenler çok iyi sonçlar alıyor


dileksen

çok teşekkür ederim, diabet vakfına bir arkadaşım da gidiyor, memnun şimdilik. Aradım, 2 diyetisyen var, Yasemin h., Melis hn. hangisini tercih temeli acaba.

Ayrıca, Ceylan akişi'de duymuştum, onu da arayayım bakalım.

İstiyorum ki, şöyle bir gaz versin, bıkmadan usanmadan yapayım şu diyeti, vereyim şu kiloları. 10-12 kilo verirsem süper olacak.

Sağolun arkadaşlar, bu arada sizlerin ve de kuzuların 23 Nisan Ulusal Egemnelik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.


dileksen

Ceylan Akişe başladım, hayırlısı bakalım, inşallah veririm bu kiloları, ama asıl korkum, geri almak

Daha öncede diyet yapmıştım, 2004 yılında, 72den 58e düştüm, 2010 yılına geldiğim de tekrar 67 kiloydum.


Shiningmountain

Dileksen selam, diyetisyen ararken sizi buldum . Nasıl gitti Ceylan Akiş ile diyet? 10 ay olmuş sonuç nedir? Memnun kaldınızmı iyi birimi önerir mşsiniz? Kaç ayda kaç kilo verdiniz? Çok sıkı mı listesi? Size özel mi program hazırlıyor? Tşk ederim şimdiden . 8 kilo vermek şstiyorum 2 - 2,5 ayda ...Cevaplamak için Üye ol