Hamilelikte ayak büyümesi

gecce soruyor: 10

doğum yapmadan önce 40 numara ayakkabı giyiyordum doğumdan sonra 41 oldu ve şimdi 2.hamileliğim 42 olurmu acaba var mı benim gibi doğumdan sonra ayakları büyüyen

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


ozgu_naz

3 numara büyüdü desem.39 giyiyordum ve şimdi rahat olsun diye 42 alıyorum. Şaka gibi.ve sanırım küçülmeyecek. hiçbirini giyemiyorum ve ihtiyacı olanlara dağıtıyorum. sevimsiz bir durum ama gerçek maalesef:)


gecce

www.37numara.com
www.fitbas.com
büyük numara ayakkabı arayıp bulamayanlar için güzel ayakkabılar oluyor


hosgeldinbebegim

benim de 37 den 38e çıkmıştı ama kilo verince tekar 37 ye düştü.
bu hamileliğimde de büyüdü.
ben hamilelikten değil kilodan olduğunu düşünüyorum.


ozgu_naz

kilo ile ilgili değil bence de.yani büyümeye etkisi var belki ama zayıflayıca nedense küçülmüyorlar:) 25 kilo verdim ben.bir numara bile küçülmedi:)


sevecen

turkuaz kiloları nasıl verdin acep? kaç zamanda ve nasıl verdin yazabilirmisin?        

ayak işine gelince ayakta sıkıntım yok ama yüzügüm pek olmadıgı için takmıyorum. kilo ve ödemle alakalı diye düşünüyorum ha bide kemik yapısıylada ilgili olabilir. ben hamileykende 36-37 giyiyordum şimdide aynı ama genel olarak 36 giyiyorum çokmu ufak tefek biriyim hayır ama yapıyla alakalı zamanla düzelir belki:))

 
ozgu_naz

sevecen ben iyi örnek değilim. Zira hamilelikte bazı sıkıntılardan ötürü 40 kiloya yakın almış bir kadınım:) yani hala 15 kilo fazlam var.özel bişi yapmadım ama akşam yemeğinden sonra hiçbirşey yemedim. 1.5 senede verdim ancak ama. şimdi ise gece yemelerinden vazgeçemediğim için duruyor o 15 kilo:) sistem çok basit ama uygulayamıyoruz işte. Giren kalori gidenden  az olunca gitsin kilolar:)


gecce

turkuaz_naz bende hamileliğimde 30 kg aldım umarım bunda okdar abartmam 5 kg kalmıştı hani kiloluyken şişti verdim 2 yıl oldu hala 41 inş 42 olmaz eşim 39 bulamamaktan şikayetçi ben 41 :) ayakkabı alışverişini nerelerden yapıyorsunuz?ipekkusgoz

benim de hamileliğimde ödem sebebiyle ayağım büyümüştü. Ancak babamın özel yaptığı şeyleri giyebildim. Ama hala eskiye dönmedi ayak numaram . Galiba kalıcı bir durum:(


ozgu_naz

maalesef bulmak zor.dışarı çıktığımda her mağazaya sorarım 41,42 var mı diye:) genelde mspencerdan alıyorum.mengeneye mi soksak ne yapsak:)


Cevaplamak için Üye ol